Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna.

Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota není nikde a během vteřiny můžeme mít život naruby.

Neplaťte podle toho, jestli vidíte zelenou historii nebo se vám stránka jenom líbí. Je důležité si udělat vlastní názor a sázkař na vás musí udělat dojem. Pokud jen tak zkoušíte nějaký servis a doufáte, že to vaši situaci zlepší, bude to spíše naopak.

Nebojte se stránku kontaktovat a prohodit pár slov. Jistě si hned všimnete, jestli si svých zákazníků váží a myslí to s nimi dobře. Špatným příkladem placených tipů je tehdejší Vojtovo Sázení nebo aktuální OK Sázky. Nabírají klienty pomocí masivních reklam, tudíž jde dobře poznat, že jim jde pouze o jednu platbu a nepočítají s dlouhodobým zákazníkem. Každý, kdo to totiž zkusí, si jistě členství neprodlouží, protože se na vlastní kůži přesvědčí o téměř nulové kvalitě.

V neposlední řadě by také stránka měla nabízet tipy zdarma, aby si udržela určitou návštěvnost a přízeň fanoušků. Z vlastní zkušenosti vím, že je těžké vybrat tip pro VIP členy a ještě tip zdarma. Každopádně každý máme svou hlavu a závisí pouze na nás, pokud se nám nějaký tip líbí a inspirujeme se.

Co je však 100% zaručené? Protože většina placených servisů rychle začne a stejně tak končí, stačí si počkat dostatečnou dobu a až pak se přidat. Nekupujte tedy vše unáhleně, vždy si důkladně promyslete, komu své peníze pošlete. Ty totiž nerostou na stromě.

Česko – Německo

Dnes je povinností se podívat na zápas Česko – Německo. Toto MS se nám skvěle daří. Odehráli jsme celkem sedm zápasů a prohráli pouze jeden. Ten jeden byl proti Rusku,

Pokračovat »