Placené tipy, jak poznat podvod?

podvod_sazeni

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna.

Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota není nikde a během vteřiny můžeme mít život naruby.

Neplaťte podle toho, jestli vidíte zelenou historii nebo se vám stránka jenom líbí. Je důležité si udělat vlastní názor a sázkař na vás musí udělat dojem. Pokud jen tak zkoušíte nějaký servis a doufáte, že to vaši situaci zlepší, bude to spíše naopak.

Nebojte se stránku kontaktovat a prohodit pár slov. Jistě si hned všimnete, jestli si svých zákazníků váží a myslí to s nimi dobře. Špatným příkladem placených tipů je tehdejší Vojtovo Sázení nebo aktuální OK Sázky. Nabírají klienty pomocí masivních reklam, tudíž jde dobře poznat, že jim jde pouze o jednu platbu a nepočítají s dlouhodobým zákazníkem. Každý, kdo to totiž zkusí, si jistě členství neprodlouží, protože se na vlastní kůži přesvědčí o téměř nulové kvalitě.

V neposlední řadě by také stránka měla nabízet tipy zdarma, aby si udržela určitou návštěvnost a přízeň fanoušků. Z vlastní zkušenosti vím, že je těžké vybrat tip pro VIP členy a ještě tip zdarma. Každopádně každý máme svou hlavu a závisí pouze na nás, pokud se nám nějaký tip líbí a inspirujeme se.

Co je však 100% zaručené? Protože většina placených servisů rychle začne a stejně tak končí, stačí si počkat dostatečnou dobu a až pak se přidat. Nekupujte tedy vše unáhleně, vždy si důkladně promyslete, komu své peníze pošlete. Ty totiž nerostou na stromě.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka