Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna.

Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota není nikde a během vteřiny můžeme mít život naruby.

Neplaťte podle toho, jestli vidíte zelenou historii nebo se vám stránka jenom líbí. Je důležité si udělat vlastní názor a sázkař na vás musí udělat dojem. Pokud jen tak zkoušíte nějaký servis a doufáte, že to vaši situaci zlepší, bude to spíše naopak.

Nebojte se stránku kontaktovat a prohodit pár slov. Jistě si hned všimnete, jestli si svých zákazníků váží a myslí to s nimi dobře. Špatným příkladem placených tipů je tehdejší Vojtovo Sázení nebo aktuální OK Sázky. Nabírají klienty pomocí masivních reklam, tudíž jde dobře poznat, že jim jde pouze o jednu platbu a nepočítají s dlouhodobým zákazníkem. Každý, kdo to totiž zkusí, si jistě členství neprodlouží, protože se na vlastní kůži přesvědčí o téměř nulové kvalitě.

V neposlední řadě by také stránka měla nabízet tipy zdarma, aby si udržela určitou návštěvnost a přízeň fanoušků. Z vlastní zkušenosti vím, že je těžké vybrat tip pro VIP členy a ještě tip zdarma. Každopádně každý máme svou hlavu a závisí pouze na nás, pokud se nám nějaký tip líbí a inspirujeme se.

Co je však 100% zaručené? Protože většina placených servisů rychle začne a stejně tak končí, stačí si počkat dostatečnou dobu a až pak se přidat. Nekupujte tedy vše unáhleně, vždy si důkladně promyslete, komu své peníze pošlete. Ty totiž nerostou na stromě.

V souboji Bayernu s Dortmundem očekávám kanonádu

Jedenácté kolo Bundesligy nám přinese střet dvou největších favoritů a zároveň obrovských rivalů, kteří si v posledních letech nic nedarují. Domácí Bayern se nachází ve složité situaci. V minulém kole schytal na hřišti Frankfurtu debakl 5:1 a vedení došla trpělivost s chorvatským stratégem

Číst článek »

Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak

Číst článek »

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »