Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna.

Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota není nikde a během vteřiny můžeme mít život naruby.

Neplaťte podle toho, jestli vidíte zelenou historii nebo se vám stránka jenom líbí. Je důležité si udělat vlastní názor a sázkař na vás musí udělat dojem. Pokud jen tak zkoušíte nějaký servis a doufáte, že to vaši situaci zlepší, bude to spíše naopak.

Nebojte se stránku kontaktovat a prohodit pár slov. Jistě si hned všimnete, jestli si svých zákazníků váží a myslí to s nimi dobře. Špatným příkladem placených tipů je tehdejší Vojtovo Sázení nebo aktuální OK Sázky. Nabírají klienty pomocí masivních reklam, tudíž jde dobře poznat, že jim jde pouze o jednu platbu a nepočítají s dlouhodobým zákazníkem. Každý, kdo to totiž zkusí, si jistě členství neprodlouží, protože se na vlastní kůži přesvědčí o téměř nulové kvalitě.

V neposlední řadě by také stránka měla nabízet tipy zdarma, aby si udržela určitou návštěvnost a přízeň fanoušků. Z vlastní zkušenosti vím, že je těžké vybrat tip pro VIP členy a ještě tip zdarma. Každopádně každý máme svou hlavu a závisí pouze na nás, pokud se nám nějaký tip líbí a inspirujeme se.

Co je však 100% zaručené? Protože většina placených servisů rychle začne a stejně tak končí, stačí si počkat dostatečnou dobu a až pak se přidat. Nekupujte tedy vše unáhleně, vždy si důkladně promyslete, komu své peníze pošlete. Ty totiž nerostou na stromě.

Bologna na Juventus neumí

Dnes se podívám na mou oblíbenou Serii A v Itálii a na zápas Juventus vs. Bologna. Ráda se přehrabuji v číslech a není tomu jinak ani u dnešního tipu. Kurz na výhru domácích je nízký, takže si myslím, že vás 1.40 neuspokojí, proto volím ještě jinou sázku.

Číst článek »

Brentford přivítá Leicester City poprvé od roku 1993

Pro dnešní analýzu jsem si vybrala zajímavé utkání čtvrtého kola mého oblíbeného FA Cupu. Střetnou se v něm favorizovaný Leicester s doma velmi dobře hrajícím Brentfordem. Včely zatím prožívají úspěšnou sezónu a jsou na nejlepší cestě do playoff, ve kterém zabojují o postup do Premier

Číst článek »

Manchester City vs. Southampton a sázka na počet branek

V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl na osmnáctou

Číst článek »

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »