V Bělorusku se hraje dále a navíc před „plnými“ ochozy diváků. V páteční předehrávce se podívám na souboj dvou týmů, které by na start nového ročníku raději zapomněli. Domácí Belshina Bobruisk prohrála oba úvodní duely. Nejprve nestačila na FC Minsk, podlehla mu doma 1:3 a následně neuspěla ani na hřišti Torpeda Zhodino a odjela s porážkou 0:1.

FK Gorodeja v letošní premiéře prohrála ve Vitebsku 0:1. Smolnější zápas si lze jen těžko představit, protože parta trenéra Olega Raduszka nevyužila početní výhodu, která trvala více než poločas a jedinou branku utkání si sama vstřelila! Ve druhém zápase už se o smůlu nejednalo. Soligorsk byl jasně lepší, odvezl si z Gorodeja Stadionu jasné vítězství 0:2 a navíc neproměnil pokutový kop.

Tým z Bobruisku se zatím prezentoval sympatičtějšími výkony než FK Gorodeja. Nováček hraje s nadšením a zatím doplácí na zbytečné chyby. Věřím, že v tomto zápase děravá obrana FK Gorodeja vyprodukuje obvyklé množství kiksů a Belshina si připíše první vítězství v novém ročníku. Kurz na výhru týmu trenéra Eduarda Gradoboeva je navíc 2.38!

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové

Číst článek »

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »