Běloruská liga má své finále v plném proudu a již dnes se můžeme těšit na třetí vzájemný zápas Soligorsk – Yunost Minsk. Stav série je nyní 1-1. Jaký jsem vybrala tip?

Tuto analýzu nebudu protahovat, protože si myslím, že běloruskou ligu nyní sleduje celý svět. Je to jediná liga, která se hraje a každý sázkař ví, že Minsk je velkým favoritem. Já jsem viděla oba předešlé zápasy a musím říct, že s tím souhlasím. První vyhrál Minsk v poměru 5:1, druhý trochu překvapivě prohrál 2:3. Série se tak přesouvá na led Soligorsku.

Domácí tým letos ukázal, že měl více štěstí než rozumu. V letošním play-off už má o několik zápasů více než jejich dnešní soupeře, což se musí s postupem času začít projevovat.

Soligorsk hrál v minulé sérii třikrát doma, dvakrát však padl!

Minsk má bez debat zkušenější kádr a já jsem si jista, že v dnešní bitvě nechají vše, aby se ujali vedení a zároveň z nich spadlo napětí. Dnes se možná jedná o nejdůležitější zápas finále, věřím hostům, trochu si zariskuji a sázím čistou 2!

Borussia Dortmund na Interu neprohraje

Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií. V posledním kole

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »