Běloruská liga má své finále v plném proudu a již dnes se můžeme těšit na třetí vzájemný zápas Soligorsk – Yunost Minsk. Stav série je nyní 1-1. Jaký jsem vybrala tip?

Tuto analýzu nebudu protahovat, protože si myslím, že běloruskou ligu nyní sleduje celý svět. Je to jediná liga, která se hraje a každý sázkař ví, že Minsk je velkým favoritem. Já jsem viděla oba předešlé zápasy a musím říct, že s tím souhlasím. První vyhrál Minsk v poměru 5:1, druhý trochu překvapivě prohrál 2:3. Série se tak přesouvá na led Soligorsku.

Domácí tým letos ukázal, že měl více štěstí než rozumu. V letošním play-off už má o několik zápasů více než jejich dnešní soupeře, což se musí s postupem času začít projevovat.

Soligorsk hrál v minulé sérii třikrát doma, dvakrát však padl!

Minsk má bez debat zkušenější kádr a já jsem si jista, že v dnešní bitvě nechají vše, aby se ujali vedení a zároveň z nich spadlo napětí. Dnes se možná jedná o nejdůležitější zápas finále, věřím hostům, trochu si zariskuji a sázím čistou 2!

Sázím tip na španělský Superpohár

Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár. Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »