Na jaký sport sázet a vyhrávat?

volejbal

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice.

Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových lig a zápasů můžeme najít i velké množství doplňkových sázek a i z tohoto důvodu se fotbal řadí mezi velmi oblíbené sporty. Najde si tam zkrátka každý to své. Třeba si můžeme vsadit na svého favorita, když hraje venku (tam jsou lákavé kurzy), na počet gólů atd…

Podobně oblíbený je i hokej, ale již není tak stabilní, protože je to celkem rychlá hra, která se může během několika minut otočit. Nabídka sázkovek je docela pestrá. Zámořská NHL je sice top, ale pozor, může být i dost zrádná. Většinou, když vsadíte na favorita v NHL, prohraje. Nedoporučuji ani sázet na počet gólů, zdá se mi to riskantní, protože v hokeji padne gól a nemusíte pomalu ani vědět kdy a z čeho.

Mezi další oblíbené sporty patří tenis. Ten bych označila za takový zlatý střed mezi riskem a ziskem. Sice v něm nenajdete tolik zápasů jako ve fotbale a v hokeji, ale nemůže nás tady překvapit žádná remíza a také si můžeme lépe zhodnotit aktuální formu jednotlivce než formu týmu. V tenise je dobré si vést statistiku, protože jsou někteří tenisté, ač jsou vynikající na jiných turnajích, kteří to prostě vypustí.

A co ostatní sporty? Určitě bych se nebála sázet i na jiné sporty. Je totiž vcelku vlastně jedno, který sport si vyberete, důležité je ho sledovat aktivně, vést si statistiky, seznámit se pravidly a poznat tým. Jednoduše řečeno, prostě si to všechno nastudovat a s rozmyslem sázet.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka