Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice.

Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových lig a zápasů můžeme najít i velké množství doplňkových sázek a i z tohoto důvodu se fotbal řadí mezi velmi oblíbené sporty. Najde si tam zkrátka každý to své. Třeba si můžeme vsadit na svého favorita, když hraje venku (tam jsou lákavé kurzy), na počet gólů atd…

Podobně oblíbený je i hokej, ale již není tak stabilní, protože je to celkem rychlá hra, která se může během několika minut otočit. Nabídka sázkovek je docela pestrá. Zámořská NHL je sice top, ale pozor, může být i dost zrádná. Většinou, když vsadíte na favorita v NHL, prohraje. Nedoporučuji ani sázet na počet gólů, zdá se mi to riskantní, protože v hokeji padne gól a nemusíte pomalu ani vědět kdy a z čeho.

Mezi další oblíbené sporty patří tenis. Ten bych označila za takový zlatý střed mezi riskem a ziskem. Sice v něm nenajdete tolik zápasů jako ve fotbale a v hokeji, ale nemůže nás tady překvapit žádná remíza a také si můžeme lépe zhodnotit aktuální formu jednotlivce než formu týmu. V tenise je dobré si vést statistiku, protože jsou někteří tenisté, ač jsou vynikající na jiných turnajích, kteří to prostě vypustí.

A co ostatní sporty? Určitě bych se nebála sázet i na jiné sporty. Je totiž vcelku vlastně jedno, který sport si vyberete, důležité je ho sledovat aktivně, vést si statistiky, seznámit se pravidly a poznat tým. Jednoduše řečeno, prostě si to všechno nastudovat a s rozmyslem sázet.

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »