Poslední letošní kolo Fortuna ligy otevře tradiční páteční předehrávka, ve které se utká Mladá Boleslav s Jabloncem. Jedná se o souboj čtvrtého s pátým a navíc se střetnou týmy se slušnou momentální formou.

Boleslav sice v minulém kole inkasovala na Spartě pět branek a odjížděla bez bodu, ale doma je to úplně jiná písnička. Devět výher z deseti zápasů mluví za vše. Boleslav doma dokáže zatlačit jakéhokoliv soupeře a trenér domácích Josef Weber bude mít proti svému bývalému klubu zvýšenou motivaci.

Jablonec naproti tomu drží sérii 7 ligových zápasů bez porážky. Poslední, kdo si s týmem známého bouřliváka Petra Rady poradil, byla mistrovská Slavia, ale to bylo již na začátku října. Jablonečtí se hodně spoléhají na Jana Sýkoru, který zvládl zařídit již dvanáct branek. Šest vstřelil sám a při šesti asistoval. Uvidíme, jestli zvládne nastoupit matador Hubschman, který má zdravotní problémy.

V tomto zápase očekávám bohatou gólovou úrodu, jak je ostatně u domácích v této sezóně obvyklé. Sázka na 2.5 branky a více za kurz 1.80 se jeví jako poměrně bezpečná varianta.

Konta Johanna – Vondroušová Markéta

Blíží se semifinále, do kterého se senzačně dostala naše Markéta Vondroušová. Ta včera dokázala porazit Petru Martic, ale co jsem viděla, nemuselo to tak vůbec být. Vondroušová má v Paříži odehraných pět zápasů a všechny v poměru 2:0. Její soupeřkou je nyní Johanna Konta. Ani

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »