Poslední letošní kolo Fortuna ligy otevře tradiční páteční předehrávka, ve které se utká Mladá Boleslav s Jabloncem. Jedná se o souboj čtvrtého s pátým a navíc se střetnou týmy se slušnou momentální formou.

Boleslav sice v minulém kole inkasovala na Spartě pět branek a odjížděla bez bodu, ale doma je to úplně jiná písnička. Devět výher z deseti zápasů mluví za vše. Boleslav doma dokáže zatlačit jakéhokoliv soupeře a trenér domácích Josef Weber bude mít proti svému bývalému klubu zvýšenou motivaci.

Jablonec naproti tomu drží sérii 7 ligových zápasů bez porážky. Poslední, kdo si s týmem známého bouřliváka Petra Rady poradil, byla mistrovská Slavia, ale to bylo již na začátku října. Jablonečtí se hodně spoléhají na Jana Sýkoru, který zvládl zařídit již dvanáct branek. Šest vstřelil sám a při šesti asistoval. Uvidíme, jestli zvládne nastoupit matador Hubschman, který má zdravotní problémy.

V tomto zápase očekávám bohatou gólovou úrodu, jak je ostatně u domácích v této sezóně obvyklé. Sázka na 2.5 branky a více za kurz 1.80 se jeví jako poměrně bezpečná varianta.

Tip na Premier League, vysoká důvěra

Pětadvacáté kolo Premier League má na programu střet dvou nejznámějších trenérských osobností poslední dekády. Domácí Tottenham převzal milovaný i nenáviděný Jose Mourinho, ale výsledky týmu i pod jeho vedením zůstávají za očekáváním. Kohouti dali na mizerou formu trochu zapomenout v minulém kole, kdy

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »