Dnes se podívám na Mistrovství světa U20, kde jsem si vybrala zápas Česko U20 proti Rusko U20. Letos tento turnaj hostí Česká republika, přesněji Třinec a Ostrava. Ani já si tuto událost nenechám utéct a na stadion se chystám. Pro VIP členy jsem vybrala tip s kurzem 2 a nyní si k němu něco řekneme.

Začnu u Česka, které bude mít doma ten nejlepší servis. To však nese i určitý tlak, takže neberu domácí prostředí jako výhodu. Největším problémem je absence Zadiny a Nečase, kteří naši reprezentaci přímo táhli. Český trenér jasně řekl, že chce hrát proti Rusům z obrany a spoléhá na brankáře Dostála, který září ve Finsku.

Pokud se podíváme na soupisky, Rusko přivezlo to nejlepší a myslím, že se s tím nebudou mazat. Hodně mi i napověděly zápasy se Slovenskem, který oba týmy sehrály. Česko se trápilo, nakonec však zvítězilo 4:2, Rusko si neodpustilo kanonádu a rozstřílelo naše sousedy 9:1.

I když fandím Česku, sázím dnes na Rusko. Nyní je kurz 1.60, zahrát jde i tip na handicap -1.5, kde je 2.00, což je opravdu slušné. Sestavy se nedají srovnávat a momentální forma také ne. První zápas prohrajeme.

Lipsko vyzve doma Tottenham

Osmifinálová fáze Ligy mistrů má před sebou odvety a líbí se mi zápas mezi německým Red Bullem a londýnským Tottenhamem. První střetnutí, které se odehrálo na hřišti Tottenhamu, přineslo poměrně vyrovnaný průběh, ale větší radost měli na konci hosté z Lipska. Red Bull

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »