Dnes se podívám na Mistrovství světa U20, kde jsem si vybrala zápas Česko U20 proti Rusko U20. Letos tento turnaj hostí Česká republika, přesněji Třinec a Ostrava. Ani já si tuto událost nenechám utéct a na stadion se chystám. Pro VIP členy jsem vybrala tip s kurzem 2 a nyní si k němu něco řekneme.

Začnu u Česka, které bude mít doma ten nejlepší servis. To však nese i určitý tlak, takže neberu domácí prostředí jako výhodu. Největším problémem je absence Zadiny a Nečase, kteří naši reprezentaci přímo táhli. Český trenér jasně řekl, že chce hrát proti Rusům z obrany a spoléhá na brankáře Dostála, který září ve Finsku.

Pokud se podíváme na soupisky, Rusko přivezlo to nejlepší a myslím, že se s tím nebudou mazat. Hodně mi i napověděly zápasy se Slovenskem, který oba týmy sehrály. Česko se trápilo, nakonec však zvítězilo 4:2, Rusko si neodpustilo kanonádu a rozstřílelo naše sousedy 9:1.

I když fandím Česku, sázím dnes na Rusko. Nyní je kurz 1.60, zahrát jde i tip na handicap -1.5, kde je 2.00, což je opravdu slušné. Sestavy se nedají srovnávat a momentální forma také ne. První zápas prohrajeme.

Česko – Kanada

Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli. Bude ale

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »