Dnes se podívám na Mistrovství světa U20, kde jsem si vybrala zápas Česko U20 proti Rusko U20. Letos tento turnaj hostí Česká republika, přesněji Třinec a Ostrava. Ani já si tuto událost nenechám utéct a na stadion se chystám. Pro VIP členy jsem vybrala tip s kurzem 2 a nyní si k němu něco řekneme.

Začnu u Česka, které bude mít doma ten nejlepší servis. To však nese i určitý tlak, takže neberu domácí prostředí jako výhodu. Největším problémem je absence Zadiny a Nečase, kteří naši reprezentaci přímo táhli. Český trenér jasně řekl, že chce hrát proti Rusům z obrany a spoléhá na brankáře Dostála, který září ve Finsku.

Pokud se podíváme na soupisky, Rusko přivezlo to nejlepší a myslím, že se s tím nebudou mazat. Hodně mi i napověděly zápasy se Slovenskem, který oba týmy sehrály. Česko se trápilo, nakonec však zvítězilo 4:2, Rusko si neodpustilo kanonádu a rozstřílelo naše sousedy 9:1.

I když fandím Česku, sázím dnes na Rusko. Nyní je kurz 1.60, zahrát jde i tip na handicap -1.5, kde je 2.00, což je opravdu slušné. Sestavy se nedají srovnávat a momentální forma také ne. První zápas prohrajeme.

Sparta jede do Příbrami a nebude to nuda

Na další analýzu jsem si vybrala opět zápas ve Fortuna lize. Minulý týden nám udělala radost Sparta s Budějovicemi slušnou kanonádou a pražský celek bude v tipu figurovat i tentokrát. Svěřenci trenéra Jílka předvedli ve druhém poločase minulého zápasu jeden z nejlepších podzimních

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »