Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře.

Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku. Chodí vám promo zprávy a sázková kancelář vymýšlí všechny možné způsoby, jak vás zaujmout a přimět vás hrát. Pokud ale začnete vyhrávat, brzy vám sázková kancelář udělí limity.

Co se stane pokud váš účet dostanete limity? Poznáte to velice jednoduše. Pokud si chcete vsadit, částka vám vždy bude upravena a o dost snížena. Například chcete vsadit tiket za 5 000,- kč, ale bookmaker vám povolí třeba i jen 20,- kč. To samé se stává i u live sázení. Tam dochází k úpravě vkladu docela běžně. Vy pak nestíháte vsadit kurz, který vás zrovna u zápasu zaujal.

O co sázkovým kancelářím jde? Je to jednoduché. Limitováním vám chtějí znepříjemnit a znechutit hru. Pokud jste úspěšný hráč, žádná sázková kancelář o vás nestojí.

Jaká je možnost? Z vlastní zkušenosti doporučuji založit účet u zahraniční sázkové kanceláře, který vám ale musí zprostředkovat kamarád, který v zahraniční žije. Téměř každý, kdo se začne trochu pídit, by měl nějakého takového člověka najít. Naopak nedoporučuji využívat nabídek na internetu, které pronajímají účty u sázkových kanceláří. Co jsem hledala, funguje to, ale pokud máte druhý den ráno prázdné konto, divit se také nemůžete.

Sparta hostí Budějovice a budou padat góly

Po úspěšné reprezentační pauze se opět rozbíhají ligové soutěže a já jsem pro svou další analýzu vybrala předehrávku Fortuna ligy mezi Spartou a Českými Budějovicemi. Domácí Sparta po tragickém začátku chytá druhý dech a neprohrála pět utkání v řadě. Tato statistika mohla být

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »