Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře.

Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku. Chodí vám promo zprávy a sázková kancelář vymýšlí všechny možné způsoby, jak vás zaujmout a přimět vás hrát. Pokud ale začnete vyhrávat, brzy vám sázková kancelář udělí limity.

Co se stane pokud váš účet dostanete limity? Poznáte to velice jednoduše. Pokud si chcete vsadit, částka vám vždy bude upravena a o dost snížena. Například chcete vsadit tiket za 5 000,- kč, ale bookmaker vám povolí třeba i jen 20,- kč. To samé se stává i u live sázení. Tam dochází k úpravě vkladu docela běžně. Vy pak nestíháte vsadit kurz, který vás zrovna u zápasu zaujal.

O co sázkovým kancelářím jde? Je to jednoduché. Limitováním vám chtějí znepříjemnit a znechutit hru. Pokud jste úspěšný hráč, žádná sázková kancelář o vás nestojí.

Jaká je možnost? Z vlastní zkušenosti doporučuji založit účet u zahraniční sázkové kanceláře, který vám ale musí zprostředkovat kamarád, který v zahraniční žije. Téměř každý, kdo se začne trochu pídit, by měl nějakého takového člověka najít. Naopak nedoporučuji využívat nabídek na internetu, které pronajímají účty u sázkových kanceláří. Co jsem hledala, funguje to, ale pokud máte druhý den ráno prázdné konto, divit se také nemůžete.

Belshina Bobruisk je nováčkem

Nováček se dočká premiérové výhry

V Bělorusku se hraje dále a navíc před „plnými“ ochozy diváků. V páteční předehrávce se podívám na souboj dvou týmů, které by na start nového ročníku raději zapomněli. Domácí Belshina Bobruisk prohrála oba úvodní duely. Nejprve nestačila na FC Minsk, podlehla mu doma

Číst článek »

Sázková kancelář nevyplácí výhry, jde o podvod?

Stále se nemohu zbavit pocitu, že nás sázkové kanceláře chtějí jenom oškubávat a nejraději by nám nedopřály ani maličkou výhru. Nejde mi do hlavy, jak vůbec může fungovat systém, že pokud se někomu daří, je bez milosti blokovaný nebo limitovaný. Mám to štěstí, že mám několik kamarádů v zahraničí, kteří tam studují, takže s účtem u zahraniční sázkové kanceláře problém nemám, ale často také využívám ty české a jak s námi zachází tuzemské sázkovky, to jsem snad nikde jinde

Číst článek o sázení »