Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

sazkovky

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře.

Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku. Chodí vám promo zprávy a sázková kancelář vymýšlí všechny možné způsoby, jak vás zaujmout a přimět vás hrát. Pokud ale začnete vyhrávat, brzy vám sázková kancelář udělí limity.

Co se stane pokud váš účet dostanete limity? Poznáte to velice jednoduše. Pokud si chcete vsadit, částka vám vždy bude upravena a o dost snížena. Například chcete vsadit tiket za 5 000,- kč, ale bookmaker vám povolí třeba i jen 20,- kč. To samé se stává i u live sázení. Tam dochází k úpravě vkladu docela běžně. Vy pak nestíháte vsadit kurz, který vás zrovna u zápasu zaujal.

O co sázkovým kancelářím jde? Je to jednoduché. Limitováním vám chtějí znepříjemnit a znechutit hru. Pokud jste úspěšný hráč, žádná sázková kancelář o vás nestojí.

Jaká je možnost? Z vlastní zkušenosti doporučuji založit účet u zahraniční sázkové kanceláře, který vám ale musí zprostředkovat kamarád, který v zahraniční žije. Téměř každý, kdo se začne trochu pídit, by měl nějakého takového člověka najít. Naopak nedoporučuji využívat nabídek na internetu, které pronajímají účty u sázkových kanceláří. Co jsem hledala, funguje to, ale pokud máte druhý den ráno prázdné konto, divit se také nemůžete.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka