V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl na osmnáctou příčku a bude mít v této sezóně spíše záchranářské starosti než pomyšlení na evropské poháry.

City jsou v naprosto odlišné situaci. V lize jsou druzí a v posledních zápasech je na jejich hře vidět znatelné zlepšení. V posledních dvou ligových zápasech neinkasovali ani branku a zvládli jich nastřílet pět. Jak hrát na Southampton, to si navíc vyzkoušeli tento týden v poháru a byla z toho snadná výhra 3:1. Manchester držel při tomto vítězství míč 77 % času a dostal se k devatenácti střelám. Dvěma góly se prosadil kanonýr Agüero.

V tomto zápase je favorit jasný. Pokud by si dokázal Southampton odvézt z Etihad Stadium nějaký bod, byla by to prvotřídní senzace. Líbí se mi sázka na počet vstřelených gólů. Southampton sice minule inkasoval devět branek, a to navíc doma, ale je jasné, že po podobném průšvihu se Svatí na obranu zaměří a přijedou do Manchesteru hlavně bránit. V minulých osmi venkovních zápasech dokázali udržet čtyřikrát nulu a já věřím, že tentokrát inkasují maximálně třikrát. Sázka na to, že Manchester City vstřelí maximálně tři branky, je ohodnocena slušným kurzem 1.98.

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »