V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl na osmnáctou příčku a bude mít v této sezóně spíše záchranářské starosti než pomyšlení na evropské poháry.

City jsou v naprosto odlišné situaci. V lize jsou druzí a v posledních zápasech je na jejich hře vidět znatelné zlepšení. V posledních dvou ligových zápasech neinkasovali ani branku a zvládli jich nastřílet pět. Jak hrát na Southampton, to si navíc vyzkoušeli tento týden v poháru a byla z toho snadná výhra 3:1. Manchester držel při tomto vítězství míč 77 % času a dostal se k devatenácti střelám. Dvěma góly se prosadil kanonýr Agüero.

V tomto zápase je favorit jasný. Pokud by si dokázal Southampton odvézt z Etihad Stadium nějaký bod, byla by to prvotřídní senzace. Líbí se mi sázka na počet vstřelených gólů. Southampton sice minule inkasoval devět branek, a to navíc doma, ale je jasné, že po podobném průšvihu se Svatí na obranu zaměří a přijedou do Manchesteru hlavně bránit. V minulých osmi venkovních zápasech dokázali udržet čtyřikrát nulu a já věřím, že tentokrát inkasují maximálně třikrát. Sázka na to, že Manchester City vstřelí maximálně tři branky, je ohodnocena slušným kurzem 1.98.

Sázení na favority: A-Aliassime – Berrettini

Sázení na favority může být zrádné. Je třeba si projít aktuální formu, samotnou motivaci hráče, která je rozhodující a ani tak nemusí tip vyjít. Především tenis je známý tím, že každý může porazit každého. Často o tom rozhoduje i prestiž turnaje. Výsledky tak závisí pouze

Číst článek »

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »