V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl na osmnáctou příčku a bude mít v této sezóně spíše záchranářské starosti než pomyšlení na evropské poháry.

City jsou v naprosto odlišné situaci. V lize jsou druzí a v posledních zápasech je na jejich hře vidět znatelné zlepšení. V posledních dvou ligových zápasech neinkasovali ani branku a zvládli jich nastřílet pět. Jak hrát na Southampton, to si navíc vyzkoušeli tento týden v poháru a byla z toho snadná výhra 3:1. Manchester držel při tomto vítězství míč 77 % času a dostal se k devatenácti střelám. Dvěma góly se prosadil kanonýr Agüero.

V tomto zápase je favorit jasný. Pokud by si dokázal Southampton odvézt z Etihad Stadium nějaký bod, byla by to prvotřídní senzace. Líbí se mi sázka na počet vstřelených gólů. Southampton sice minule inkasoval devět branek, a to navíc doma, ale je jasné, že po podobném průšvihu se Svatí na obranu zaměří a přijedou do Manchesteru hlavně bránit. V minulých osmi venkovních zápasech dokázali udržet čtyřikrát nulu a já věřím, že tentokrát inkasují maximálně třikrát. Sázka na to, že Manchester City vstřelí maximálně tři branky, je ohodnocena slušným kurzem 1.98.

Slovácko vykrade i Baník

Dnes jsem si vybrala tip na zápas Baníku se Slováckem. Pokud sledujete Fortuna ligu, výsledky jsou opravdu jako na houpačce, ale dnes věřím, že Slovácko něco uhraje. Baník minulý týden na Spartě nepředvedl vůbec nic. Fanoušci to vzali za hráče a docela upravili

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »