V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl na osmnáctou příčku a bude mít v této sezóně spíše záchranářské starosti než pomyšlení na evropské poháry.

City jsou v naprosto odlišné situaci. V lize jsou druzí a v posledních zápasech je na jejich hře vidět znatelné zlepšení. V posledních dvou ligových zápasech neinkasovali ani branku a zvládli jich nastřílet pět. Jak hrát na Southampton, to si navíc vyzkoušeli tento týden v poháru a byla z toho snadná výhra 3:1. Manchester držel při tomto vítězství míč 77 % času a dostal se k devatenácti střelám. Dvěma góly se prosadil kanonýr Agüero.

V tomto zápase je favorit jasný. Pokud by si dokázal Southampton odvézt z Etihad Stadium nějaký bod, byla by to prvotřídní senzace. Líbí se mi sázka na počet vstřelených gólů. Southampton sice minule inkasoval devět branek, a to navíc doma, ale je jasné, že po podobném průšvihu se Svatí na obranu zaměří a přijedou do Manchesteru hlavně bránit. V minulých osmi venkovních zápasech dokázali udržet čtyřikrát nulu a já věřím, že tentokrát inkasují maximálně třikrát. Sázka na to, že Manchester City vstřelí maximálně tři branky, je ohodnocena slušným kurzem 1.98.

Sázím tip na Primeira Liga

Šlágrem patnáctého kola portugalské Primeira Ligy je bezesporu souboj druhého Porta s třetím Sportingem. Oba týmy po slabším začátku našly v poslední době slušnou formu. Porto drží třináct zápasů trvající ligovou neporazitelnost a v Evropské lize postoupilo z prvního místa ve skupině G

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »