V dalším kole skupinové fáze Ligy mistrů mě zaujal zápas, ve kterém na hřiště Manchesteru City zavítá Šachťar Doněck. V minulém kole ztratil anglický tým body na hřišti Atalanty. Remíza 1:1 byla zklamáním, protože Atalanta je v milionářské soutěži nováčkem a do zápasu s Manchesterem nezískala ani bod.

V tomto zápase požene Pep Guardiola svůj tým za vítězstvím, protože tři body znamenají postup do jarní fáze z prvního místa skupiny. Šachťar drží momentálně druhou příčku, ale třetí Dynamo Záhřeb má stejný počet bodu. Oba týmy se na tento zápas naladily ligovým vítězstvím, při kterém padalo spousta branek.

Kanonádu očekávám i v tomto utkání, protože na sebe narazí ofensivně naladěné celky, které ale mívají problémy v obraně. První zápas ovládli hráči City 3:0, ale branky mohly padat i do jejich svatyně. V tomto zápase zvolím sázku na výhru Manchesteru City a počet branek nad 3.5. Tento tip je ohodnocený pěkným kurzem 1.99.

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »