V dalším kole skupinové fáze Ligy mistrů mě zaujal zápas, ve kterém na hřiště Manchesteru City zavítá Šachťar Doněck. V minulém kole ztratil anglický tým body na hřišti Atalanty. Remíza 1:1 byla zklamáním, protože Atalanta je v milionářské soutěži nováčkem a do zápasu s Manchesterem nezískala ani bod.

V tomto zápase požene Pep Guardiola svůj tým za vítězstvím, protože tři body znamenají postup do jarní fáze z prvního místa skupiny. Šachťar drží momentálně druhou příčku, ale třetí Dynamo Záhřeb má stejný počet bodu. Oba týmy se na tento zápas naladily ligovým vítězstvím, při kterém padalo spousta branek.

Kanonádu očekávám i v tomto utkání, protože na sebe narazí ofensivně naladěné celky, které ale mívají problémy v obraně. První zápas ovládli hráči City 3:0, ale branky mohly padat i do jejich svatyně. V tomto zápase zvolím sázku na výhru Manchesteru City a počet branek nad 3.5. Tento tip je ohodnocený pěkným kurzem 1.99.

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »