Jako většina sázkařů se specializuji jen na několik sportů, ale fenomén jménem MMA mi neutekl. Bojové sporty sleduji od založení organizací XFN a OKTAGON, takže si myslím, že už nějaký ten přehled mám. Někdy převažuje show nad výkony, což není pro českého diváka žádným větším problémem.

Nyní se ale musíme mít na pozoru, protože se stalo něco, co může mít na celou tuzemskou scénu velký vliv. Světová organizace UFC podepsala nejtalentovanějšího mladíka u nás. Makhmud Muradov se už 28. září podívá do Kodaně, kde vyzve Alessia Di Chirica. Velkým štěstím a výhodou je, že si UFC nepozvalo tento fight do Ameriky. Muradov Evropu zná, takže to bude do jisté míry odlehčení.

Sázkové kanceláře favorizují našeho borce v kurzu 1.50, což si myslím, že je optimální kurz. Musíme brát ale fakt, že Alessio Di Chirico má v UFC už šest zápasů a to jsou zkušenosti, které jinde nikdo nenasbírá. Ono je rozdíl bojovat v Oktagon MMA a v UFC. Sázky zatím nejsou vypsané a já nedoporučuji vkládat na tiket vítěze. Spíše zvolím počet kol. Důvod je prostý. Nikdo nebude chtít udělat chybu. Pro jednoho se jedná o premiéru v UFC, druhý bojuje o přežití v této organizaci.

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »