Jako většina sázkařů se specializuji jen na několik sportů, ale fenomén jménem MMA mi neutekl. Bojové sporty sleduji od založení organizací XFN a OKTAGON, takže si myslím, že už nějaký ten přehled mám. Někdy převažuje show nad výkony, což není pro českého diváka žádným větším problémem.

Nyní se ale musíme mít na pozoru, protože se stalo něco, co může mít na celou tuzemskou scénu velký vliv. Světová organizace UFC podepsala nejtalentovanějšího mladíka u nás. Makhmud Muradov se už 28. září podívá do Kodaně, kde vyzve Alessia Di Chirica. Velkým štěstím a výhodou je, že si UFC nepozvalo tento fight do Ameriky. Muradov Evropu zná, takže to bude do jisté míry odlehčení.

Sázkové kanceláře favorizují našeho borce v kurzu 1.50, což si myslím, že je optimální kurz. Musíme brát ale fakt, že Alessio Di Chirico má v UFC už šest zápasů a to jsou zkušenosti, které jinde nikdo nenasbírá. Ono je rozdíl bojovat v Oktagon MMA a v UFC. Sázky zatím nejsou vypsané a já nedoporučuji vkládat na tiket vítěze. Spíše zvolím počet kol. Důvod je prostý. Nikdo nebude chtít udělat chybu. Pro jednoho se jedná o premiéru v UFC, druhý bojuje o přežití v této organizaci.

Sobotní tip na italskou ligu: Juventus – Neapol

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže nám nabídne střetnutí dvou největších aspirantů na titul. Jedním z nich je jako každý rok turínský gigant Juventus. Ten zahájil sezónu stejně dominantně, jako jí skončil a ze hřiště Parmy si odvezl výhru 0:1, když jediným gólem rozhodl Chiellini. I přes

Číst článek »

Online sázení přes internet

Byly doby, kdy se ještě chodilo sázet na pobočku. V posledních letech se však kurzové sázení přeneslo na internet, což umožňuje vsadit kdykoliv a odkudkoliv. Dá se tedy říci, že si svou sázkovou kancelář můžete vzít třeba i do kavárny. A jaké jsou hlavní výhody sázení přes internet? První je určitě flexibilita. Sázení zabere už tak hodně času a pokud bych měla ještě chodit na pobočku, nejspíš bych tento koníček neměla. Výhodou toho je i anonymita. Sousedi z města

Číst článek o sázení »