Makhmud Muradov si vyzkouší UFC, v cestě mu bude stát Alessio Di Chirico

Jako většina sázkařů se specializuji jen na několik sportů, ale fenomén jménem MMA mi neutekl. Bojové sporty sleduji od založení organizací XFN a OKTAGON, takže si myslím, že už nějaký ten přehled mám. Někdy převažuje show nad výkony, což není pro českého diváka žádným větším problémem.

Nyní se ale musíme mít na pozoru, protože se stalo něco, co může mít na celou tuzemskou scénu velký vliv. Světová organizace UFC podepsala nejtalentovanějšího mladíka u nás. Makhmud Muradov se už 28. září podívá do Kodaně, kde vyzve Alessia Di Chirica. Velkým štěstím a výhodou je, že si UFC nepozvalo tento fight do Ameriky. Muradov Evropu zná, takže to bude do jisté míry odlehčení.

Sázkové kanceláře favorizují našeho borce v kurzu 1.50, což si myslím, že je optimální kurz. Musíme brát ale fakt, že Alessio Di Chirico má v UFC už šest zápasů a to jsou zkušenosti, které jinde nikdo nenasbírá. Ono je rozdíl bojovat v Oktagon MMA a v UFC. Sázky zatím nejsou vypsané a já nedoporučuji vkládat na tiket vítěze. Spíše zvolím počet kol. Důvod je prostý. Nikdo nebude chtít udělat chybu. Pro jednoho se jedná o premiéru v UFC, druhý bojuje o přežití v této organizaci.