Podívám se na Ligu mistrů, kde ve skupině G bojují čtyři týmy o postup. Nejvíce se mi líbí zápas Lyon – Benfica, kde jde o důležité tři body. Benfica doma porazila právě Lyon 2-1, tudíž má francouzský celek co vracet.

Analýzu a tip nebudu protahovat. První zápas Benfica – Lyon jsem pozorně sledovala a musím říct, že hosté měli více ze hry. Vyšší držení míče a i více střel. Domácí je však vytrestali a můžeme mluvit o lekci z produktivity.

Pokud se dnes podíváme na kurzy, můžeme si všimnout, že padají. Z 2.10 je aktuálních 1.90, což beru a sázím jasně domácí. Pokud by Lyon nevyhrál, ztrácí naděje na postup. Myslím si také, že má lepší tým a předešlá prohra s dnešním soupeřem byla pouze náhoda.

West Ham vyzve Leicester a budou padat branky

Ze sobotního programu anglické Premier League se mi nejvíc zamlouvá duel mezi West Hamem a Leicesterem. Domácí Kladiváři neprožívají dobré časy a od sestupových pozic je dělí pouhý jeden bod. Z posledních dvanácti zápasů vytěžili pouze osm bodů a silně negativní skóre 20

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »