Osmifinále Ligy mistrů proti sobě svedlo dva tradiční účastníky této milionářské soutěže. Stará Dáma byla již před začátkem brána jako velký favorit na celkový triumf a Lyon je ve vyřazovací fázi jako doma.

Letos mu k postupu mezi elitu stačila vzácně vyrovnaná bilance dvě výhry, dvě remízy a dvě porážky. Doma jsou ale svěřenci trenéra Garcii silní a v Lize mistrů nepoznali porážku již osm zápasů v řadě. Juventus ovládl skupinovou fázi s bilancí pěti výher a jednou remízou. Také v osmifinále má v posledních třech letech pramalé problémy a zvítězil zde z šesti zápasů pětkrát.

Vedení již před sezónou avizovalo, že zkušený tým je poskládaný právě k této části sezóny a je patrné, že hlavní hvězdy nastupují motivovanější než v tuctových ligových zápasech. Hlavní díl pozornosti si samozřejmě ukousne Cristiano Ronaldo, který se dokázal prosadit již v osmi venkovních utkáních v řadě.

Lyonu bude naopak největší hvězda chybět! Memephis Depay je zraněný a šance domácích na dobrý výsledek tím povážlivě klesají. Oba týmy ale dávají slušnou porci gólů a já věřím, že střelci se prosadí i tentokrát. Sázka na 2.5 branky a více je navíc ohodnocena parádním kurzem 2.19.

Lipsko vyzve doma Tottenham

Osmifinálová fáze Ligy mistrů má před sebou odvety a líbí se mi zápas mezi německým Red Bullem a londýnským Tottenhamem. První střetnutí, které se odehrálo na hřišti Tottenhamu, přineslo poměrně vyrovnaný průběh, ale větší radost měli na konci hosté z Lipska. Red Bull

Číst článek »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »