Souboj prvního s druhým a také bitva obhájce titulu s největším favoritem letošního ročníku. Přesně takové příměry a mnoho dalších snese nedělní šlágr Premier League, ve které Liverpool vyzve Manchester City. Reds drží na Anfield Road neskutečnou sérii pětačtyřiceti utkání bez porážky.

V minulém kole na hřišti Aston Villy byli svěřenci Jurgena Kloppa blízko k porážce, ale branky Robertsona a Maného těsně před koncem utkání výsledek otočili a zajistili tři body pro Liverpool. V Lize mistrů přetlačili Reds Genk 2:1 a do zápasu s City půjdou výborně naladěni.

Tým Pepe Guardioli v lize také šlape. Na druhém místě tabulky sice ztrácí na leadera šest bodů, ale to je vinou špatného začátku ročníku, kde přišli zbytečné ztráty. V posledním ligovém utkání zvítězil Manchester doma nad Southamptonem 2:1, ale v Lize mistrů to již tak slavné nebylo. City opět doplatili na nedisciplinovanost, inkasovali červenou kartu, nedali penaltu a z Itálie si odvezli pouze bod za remízu 1:1 s Atalantou.

V tomto zápase se obtížně hledá favorit, ale věřím, že útočné nastavení obou týmů přinese gólovou úrodu. V posledních čtyřech vzájemných zápasech padlo patnáct branek a překvapilo by mě, kdyby si hvězdní střelci jako Sterling nebo Salah vybrali volno. Očekávám minimálně tři vstřelené branky, je pěkný kurz 2.12.

Superpohár vyhraje Liverpool, sázím jedničku

Dnes se můžeme těšit na fotbalové utkání, které bude mít určitě solidní náboj. Večer se odehraje Superpohár UEFA, kde se střetnou týmy Liverpool a Chelsea. Já jsem si připravila tip na vítěze, který podložím menší analýzou. Pokud se vám bude můj názor líbit,

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »