Tento víkend nás čeká již devětadvacáté kolo Premier League a já jsem si vybrala zápas mezi vedoucím Liverpoolem a Bournemouthem, který se krčí na sestupových pozicích.

Domácí ale také neprožívají nejlepší část sezóny. Prohráli tři ze čtyř posledních soutěžních utkání a jejich suverenita se zdá být na nejnižším stupni od začátku ročníku. Doma ale Reds zatím nezaváhali a vyhráli všech čtrnáct ligových duelů.

Bournemouth v minulém kole dokázal vybojovat cenný bod za remízu 2:2 s londýnskou Chelsea. Na Liverpool se mu ale vůbec nedaří a z pěti posledních vzájemných zápasů vytěžil pouze dvě remízy. Jurgen Klopp může pro tento zápas počítat s Joe Gomezem, který chyběl v minulém kole proti Watfordu.

I když mají Reds stále komfortní náskok, je pro ně tento zápas důležitý. Potřebují se vrátit na vlnu a prolomit střeleckou smůlu, která se na ně v polední době lepí. Věřím, že mají ideálního soupeře, aby se jim to podařilo a padnou minimálně tři branky. Kurz na tři góly a více je 1.74.

Česko – Německo

Dnes je povinností se podívat na zápas Česko – Německo. Toto MS se nám skvěle daří. Odehráli jsme celkem sedm zápasů a prohráli pouze jeden. Ten jeden byl proti Rusku, což je favorit na celkové vítězství. Třeba osm branek jsme nasekali Itálii a

Číst článek »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »