Tento víkend nás čeká již devětadvacáté kolo Premier League a já jsem si vybrala zápas mezi vedoucím Liverpoolem a Bournemouthem, který se krčí na sestupových pozicích.

Domácí ale také neprožívají nejlepší část sezóny. Prohráli tři ze čtyř posledních soutěžních utkání a jejich suverenita se zdá být na nejnižším stupni od začátku ročníku. Doma ale Reds zatím nezaváhali a vyhráli všech čtrnáct ligových duelů.

Bournemouth v minulém kole dokázal vybojovat cenný bod za remízu 2:2 s londýnskou Chelsea. Na Liverpool se mu ale vůbec nedaří a z pěti posledních vzájemných zápasů vytěžil pouze dvě remízy. Jurgen Klopp může pro tento zápas počítat s Joe Gomezem, který chyběl v minulém kole proti Watfordu.

I když mají Reds stále komfortní náskok, je pro ně tento zápas důležitý. Potřebují se vrátit na vlnu a prolomit střeleckou smůlu, která se na ně v polední době lepí. Věřím, že mají ideálního soupeře, aby se jim to podařilo a padnou minimálně tři branky. Kurz na tři góly a více je 1.74.

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »