Liverpool v minulém kole doslova vydřel hubené vítězství 1:0 nad Wolves a opět se trochu přiblížil vysněnému titulu, který by byl první od roku 1990.

Natáhl také vítěznou sérii v Premier League na deset zápasů. Ještě impozantnější je padesát zápasů trvající domácí neporazitelnost. Reds o zisku bodů v domácích zápasech rozhodují pravidelně již během prvního poločasu. Do kabin si po prvním poločase odnášeli vedení v 74 % zápasů.

Sheffield si nováčkovské sezóně vede nad očekávání dobře. Patří mu krásná osmá příčka a za sebou má například Arsenal nebo Everton. V minulém kole sice padl v souboji s hvězdami našlapaným Manchesterem City, ale v tomto zápase se zrovna nevyznamenal hlavní rozhodčí, který obhájce titulu k výhře významně postrčil.

Favorit je v tomto zápase jasný a tomu odpovídá i nízký kurz na výhru leadera soutěže. Já si raději zahraji počet branek v utkání. Liverpool má průměr téměř 2.5 branky na zápas. V minulém kole se sice střelecky trápil, ale neočekávám, že by parta okolo Maného předvedla podobnou impotenci i tentokrát. Sázím na 2.5 gólu a více v pěkném kurzu 1.74.

Tipy na fotbal! Fortuna liga a můj tiket

Tipy na fotbal jsou u sázkařů velice oblíbené, a proto jsem si dnes připravila tiket, kam umístím několik zápasů z naší Fortuna ligy. Ke každému tipu pak napíši, proč si to myslím, kdo je favorit a také malou analýzu. Pojďme na to! České

Číst článek »

Živit se sázením? Nic jednoduchého!

Když jsem se zeptala kamarádů a známých, proč vlastně sází, všichni mi odpověděli, že chtějí peníze a mají vidinu velké výhry. Jenže když jsme se trochu rozpovídali, tak jsem vlastně zjistila, že tito lidé sice sází a věnují se tomu, ale nevydělávají tím. To už pak není výdělečná činnost, ale pouze zábava, která žere čas, peníze i nervy. Když se jim pak náhodou podařilo zvítězit, tak to stejně v sázkové kanceláři nechali. Nekonečný kolotoč… Pokud se zamyslím nad tím,

Číst článek o sázení »