Liverpool v minulém kole doslova vydřel hubené vítězství 1:0 nad Wolves a opět se trochu přiblížil vysněnému titulu, který by byl první od roku 1990.

Natáhl také vítěznou sérii v Premier League na deset zápasů. Ještě impozantnější je padesát zápasů trvající domácí neporazitelnost. Reds o zisku bodů v domácích zápasech rozhodují pravidelně již během prvního poločasu. Do kabin si po prvním poločase odnášeli vedení v 74 % zápasů.

Sheffield si nováčkovské sezóně vede nad očekávání dobře. Patří mu krásná osmá příčka a za sebou má například Arsenal nebo Everton. V minulém kole sice padl v souboji s hvězdami našlapaným Manchesterem City, ale v tomto zápase se zrovna nevyznamenal hlavní rozhodčí, který obhájce titulu k výhře významně postrčil.

Favorit je v tomto zápase jasný a tomu odpovídá i nízký kurz na výhru leadera soutěže. Já si raději zahraji počet branek v utkání. Liverpool má průměr téměř 2.5 branky na zápas. V minulém kole se sice střelecky trápil, ale neočekávám, že by parta okolo Maného předvedla podobnou impotenci i tentokrát. Sázím na 2.5 gólu a více v pěkném kurzu 1.74.

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním ligovém zápase

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »