Live sázení – Jak na to?

klarka_penize

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené.

Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste se soustředili na jeden zápas. Pokud berete sázení vážně, dokážete dostatečně sledovat pouze jeden duel. Jednoduší je to však v tom, že už dnes je samozřejmostí i stream a různé pomůcky pro sázkaře ve formě statistiky a výpočtů. Pokud jsem sázela LIVE fotbal, což už moc nedělám, počkala jsem si na červenou kartu a následně volila hranici gólů. Pokud dostanete červenou kartu Barcelona, je jasné, že už moc branek nepadne.

O tom, že je velmi důležité důkladné sledování zápasu, hovoří také sázky na tenis. Zde je totiž velmi cenné umět odhadnout fyzické i psychické síly hráče. Dobrým příkladem labilní psychiky jsou tenisté jako Fabio Fognini nebo Benoit Paire. Nemusíte být žádný psycholog, abyste zjistili, kdy je tenis absolutně nebaví a výměny doslova vypouštějí. Tehdy si za poměrně velký kurz můžete vsadit na ztrátu podání, setu i celého zápasu. V tenise reagujte i na různá zranění, které mohou zápas ovlivnit. Proto si raději odpusťte sázku na hráče, který se nechal ošetřovat nebo jeho pohyb na dvorci nevypadá zrovna nejlépe. Rovněž vnímejte i změnu počasí. Zejména na grandslamech se při zatažení střechy mění během několika minut přírodní podmínky na halové, což může vyhovovat jednomu z tenistů více než tomu druhému. Vliv počasí lze pozorovat i při sportech jako cyklistika nebo Formule 1.

Každý sport má svá specifika. V basketbalu byste měli pozorně sledovat výkony nejlepších hráčů týmu, které jsou většinou klíčové pro průběh zápasu. Při sázkách na vítěze čtvrtiny se nechte inspirovat i aktuální sestavou na palubovce. Pokud je zápas rozhodnut a už se prakticky jen dohrává, zkuste raději zvolit sázku na vysoký počet bodů než na výhru favorita. Zejména v NBA lze sledovat, že při rozhodnutém stavu se v závěrečných minutách už brání mnohem méně než za vyrovnaného stavu. Na první pohled to jsou skutečně jen banality, ale na utkání mají velký vliv. Na podobné detaily reagujte i při sázení házené či volejbalu.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka