Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené.

Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste se soustředili na jeden zápas. Pokud berete sázení vážně, dokážete dostatečně sledovat pouze jeden duel. Jednoduší je to však v tom, že už dnes je samozřejmostí i stream a různé pomůcky pro sázkaře ve formě statistiky a výpočtů. Pokud jsem sázela LIVE fotbal, což už moc nedělám, počkala jsem si na červenou kartu a následně volila hranici gólů. Pokud dostanete červenou kartu Barcelona, je jasné, že už moc branek nepadne.

O tom, že je velmi důležité důkladné sledování zápasu, hovoří také sázky na tenis. Zde je totiž velmi cenné umět odhadnout fyzické i psychické síly hráče. Dobrým příkladem labilní psychiky jsou tenisté jako Fabio Fognini nebo Benoit Paire. Nemusíte být žádný psycholog, abyste zjistili, kdy je tenis absolutně nebaví a výměny doslova vypouštějí. Tehdy si za poměrně velký kurz můžete vsadit na ztrátu podání, setu i celého zápasu. V tenise reagujte i na různá zranění, které mohou zápas ovlivnit. Proto si raději odpusťte sázku na hráče, který se nechal ošetřovat nebo jeho pohyb na dvorci nevypadá zrovna nejlépe. Rovněž vnímejte i změnu počasí. Zejména na grandslamech se při zatažení střechy mění během několika minut přírodní podmínky na halové, což může vyhovovat jednomu z tenistů více než tomu druhému. Vliv počasí lze pozorovat i při sportech jako cyklistika nebo Formule 1.

Každý sport má svá specifika. V basketbalu byste měli pozorně sledovat výkony nejlepších hráčů týmu, které jsou většinou klíčové pro průběh zápasu. Při sázkách na vítěze čtvrtiny se nechte inspirovat i aktuální sestavou na palubovce. Pokud je zápas rozhodnut a už se prakticky jen dohrává, zkuste raději zvolit sázku na vysoký počet bodů než na výhru favorita. Zejména v NBA lze sledovat, že při rozhodnutém stavu se v závěrečných minutách už brání mnohem méně než za vyrovnaného stavu. Na první pohled to jsou skutečně jen banality, ale na utkání mají velký vliv. Na podobné detaily reagujte i při sázení házené či volejbalu.

Jiří Veselý bojuje o US OPEN

Jiří Veselý dobře ví, že už to není taková paráda jako dříve. Proto si plně uvědomuje, že úspěchy na velkých turnajích jsou potřeba. Teď se o jeden takový pokouší, kde se ve druhém kole kvalifikace na US OPEN střetne s Jasonem Jungem. Jirku nemám ráda

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »