Osmifinálová fáze Ligy mistrů má před sebou odvety a líbí se mi zápas mezi německým Red Bullem a londýnským Tottenhamem. První střetnutí, které se odehrálo na hřišti Tottenhamu, přineslo poměrně vyrovnaný průběh, ale větší radost měli na konci hosté z Lipska.

Red Bull si do odvety přináší těsné vedení, které mu z penalty vystřelil kanonýr Timo Werner. Německý celek bude spoléhat na svou vysokou úspěšnost v domácích zápasech. Neprohrál již jedenáct soutěžních duelů v řadě a z toho sedmkrát dokázal potěšit fanoušky v Red Bull aréně vítězstvím. Tottenhamu bude naopak chybět úderné duo Hary Kane a Son Heung-Min.

V tomto zápase očekávám atraktivní podívanou od první minuty. Hosté potřebují zvítězit a domácí chtějí na svém hřišti diktovat tempo a tlačit se k brance soupeře. Vzhledem k aktuální formě více věřím v postup Red Bullu, ale nejvíce se mi líbí sázka na počet vstřelených branek. Kurz na tři vstřelené branky a více je krásných 2.21.

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »