Německá Bundesliga jako jediná prestižní soutěž na starém kontinentě pokračuje bez přerušení dále. Naši západní sousedé si nedělají z koronaviru velkou hlavu, a proto máme možnost vsadit si na zápas dvou týmů ze středu tabulky.

Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín, která na něj ztrácí sedm bodů. Oba týmy také neoplývají příliš dobrou aktuální formou. Domácí čekají na výhru již pět utkání a například od Bayernu inkasovali potupný debakl 0:6. Herta čeká na tři body sice pouze tři zápasy, ale podobnou ostudu předvedla proti Kolínu a odcházela zesměšněna 0:5.

V tomto utkání více věřím domácím svěřencům trenéra Alfreda Schreudera. Už při remíze na Schalke byla na Hoffenheimu vidět velká snaha zlomit sérii neúspěchů a nyní mají proti sobě soupeře, na kterého se jim daří. Z posledních tří vzájemných utkání vytěžil Hoffenheim sedm bodů a Hertě navíc bude chybět klíčoví záložník Vladimír Darida pro žluté karty.

V souhrnu těchto aspektů volím sázku na výhru domácích v kurzu 1.98.

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »