Anglickou Premier League čeká tento víkend třinácté kolo a já jsem si vybrala zápas mezi Brightonem a Leicesterem. Domácí Brighton se drží na jedenácté příčce v tabulce, když dokázal nasbírat patnáct bodů. Vcelku produktivní útok sráží děravá obrana, která inkasovala již sedmnáctkrát.

Leicester je na tom s formou o mnoho lépe. Získal šestadvacet bodů a má vysoce pozitivní skóre 29:8. Je však pravda, že ho ovlivnila kanonáda do sítě Southamptonu, který Leicester zničil devíti brankami. V posledním kole si parta trenéra Rodgerse poradila s Arsenalem. Pouze dva týmy (Manchester United, Liverpool) dokázaly v této sezóně Leicester obrat o body.

Kanonýr Vardy řádí jako při mistrovské jízdě a já věřím, že se prosadí i tentokrát. Kurz na výhru Leicesteru je hodně zajímavý – 2.08.

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »