Jednadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nám přinese jeden z nejvíce vyhecovaných zápasů, který můžou evropské soutěže nabídnout. V tradičním Derby della Capital se domácí AS Řím pokusí vylepšit nepříliš povedenou sezónu a potěšit fanoušky výhrou nad nenáviděným rivalem.

Hostující Lazio má na svého soupeře osm bodů náskok a na třetím místě tabulky ztrácí na vedoucí Juventus pouze šest bodů. Navíc má opravdu výbornou fazónu a v lize nepoznali porážku od konce září! Daří se jim i na venkovních hřištích, kde zvítězili pětkrát v řadě.

AS prohrál poslední dva domácí zápasy, ale zpátky do sedla ho posadila výhra v Janově. V tomto zápase se prosadil Edin Džeko, který vstřelil svůj osmý gól v sezóně. Na opačné straně úřaduje Ciro Immobile, v posledním kole zaznamenal hattrick a s třiadvaceti góly vedete tabulku střelců.

Očekávám, že i tentokrát bude pálit ostrou municí a neustálou aktivitou bude zaměstnávat obranu AS. Těm se vrací do sestavy důležitý obránce Aleksandar Kolarov. Výsledek takto vyhecovaného a vyrovnaného zápasu se neodvážím tipovat, ale zkusím sázku na tři vstřelené branky a více. Lazio má ve svých zápasech průměr skoro tři a půl branky a AS se v útoku také daří. Kurz na 3 branky a více je 1.96.

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »