Jednadvacáté kolo italské nejvyšší soutěže nám přinese jeden z nejvíce vyhecovaných zápasů, který můžou evropské soutěže nabídnout. V tradičním Derby della Capital se domácí AS Řím pokusí vylepšit nepříliš povedenou sezónu a potěšit fanoušky výhrou nad nenáviděným rivalem.

Hostující Lazio má na svého soupeře osm bodů náskok a na třetím místě tabulky ztrácí na vedoucí Juventus pouze šest bodů. Navíc má opravdu výbornou fazónu a v lize nepoznali porážku od konce září! Daří se jim i na venkovních hřištích, kde zvítězili pětkrát v řadě.

AS prohrál poslední dva domácí zápasy, ale zpátky do sedla ho posadila výhra v Janově. V tomto zápase se prosadil Edin Džeko, který vstřelil svůj osmý gól v sezóně. Na opačné straně úřaduje Ciro Immobile, v posledním kole zaznamenal hattrick a s třiadvaceti góly vedete tabulku střelců.

Očekávám, že i tentokrát bude pálit ostrou municí a neustálou aktivitou bude zaměstnávat obranu AS. Těm se vrací do sestavy důležitý obránce Aleksandar Kolarov. Výsledek takto vyhecovaného a vyrovnaného zápasu se neodvážím tipovat, ale zkusím sázku na tři vstřelené branky a více. Lazio má ve svých zápasech průměr skoro tři a půl branky a AS se v útoku také daří. Kurz na 3 branky a více je 1.96.

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »