Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám.

Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je rozdíl, jestli sází muž/žena? Občas se stane, že mi přijdou nadávky nebo výsměch, což tak dobře nechápu, jelikož jsem nikomu nic špatného neudělala. Pouze lidé, kteří jsou frustrovaní ze svého života, toto dělají.

Když vidím své kamarády a styl jejich sázení, hádám, že to tak má většina. Sází převážně z nudy, aby se mohli v danou chvíli podívat na nějaký zápas. Pokud už to není z nudy, tak zrovna mají dostupné nějaké peníze a chtějí je rychle rozmnožit. Jak to ale může dopadnout, když je tohle vše bez přípravy? Ano, můžete vyhrát, ale stejně to dopadne tak, že pokud jste jednou uspěli, uděláte to znovu a sebere vám to ještě více. Bez strategie a přemýšlení nad tipy to prostě nepůjde. Pouze se stanete obětí nekonečného koloběhu neúspěšného sázkaře. Někteří sázkaři mi říkají, že už prohráli tolik, že už si sází jen pro radost. Chápu, že pár stovek už pro sázkaře nejsou peníze, ale vzpomeňte si, jak jste se na ně na brigádě nadřeli. Alespoň já už jsem chodila od páté třídy pracovat, poznávat tak hodnotu peněz a dobře vím, že každá koruna je zasloužená. V tom je ten největší rozdíl.

Muži hodně sází, přijde mi však, že většina neúspěšně. Neberte to však nějak špatně, jsou to pouze moje dosavadní dojmy, které se dají lehko přehodnotit. Já si peněz stále vážím a hodně přemýšlím, co vsadím. Nikdy nedojde k tomu, abych se bála, z čeho budu platit nájem. Zkrátka si myslím, že k tomu přistupuji zodpovědněji než muži. Těm nedělá problém riskovat všechno hned, což si já nedokážu ani představit.

Ve výsledku jsou na tom ženy lépe i podle statistiky. Samozřejmě je o dost více mužů, které zajímají hazardní hry a kurzové sázení. Je to dáno asi tím, že od malička dělají nějaký sport a mají pocit, že sázkám rozumí. Já si ale myslím, že v tomto oboru začínají všichni na stejné čáře a až postupem času se ukáže, zda pro to mají cit.

A teď nějaká rada do života. Pokud něco děláte a lidi se vám smějí a bezdůvodně urážejí, nevšímejte si toho. Sráží tím pouze sebe a je to pouze důkaz toho, že samotní nikdy nic nezkusili, natož aby spadli na samotné dno, ze kterého se museli těžce zvedat. Dnešní svět je krásný v tom, že můžete dělat téměř vše. Nezapomínejte však mít i nějakou soudnost. Musíte po nějaké době dobře vědět, jestli to má význam.

Tipy na Premier League: Watford vs. Arsenal

Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes

Číst článek »

Sheffield doma s Manchesterem United neprohraje

V neděli budou všechny zraky fanoušků Premier League nasměřovány na Bramall Lane, kde se domácí Sheffield United pokusí natáhnout sérii neporazitelnosti již na šest zápasů. Nováček zatím hraje nad očekávání dobře a před třináctým kolem držel pátou příčku tabulky celé soutěže. Poděkovat za

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »