Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám.

Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je rozdíl, jestli sází muž/žena? Občas se stane, že mi přijdou nadávky nebo výsměch, což tak dobře nechápu, jelikož jsem nikomu nic špatného neudělala. Pouze lidé, kteří jsou frustrovaní ze svého života, toto dělají.

Když vidím své kamarády a styl jejich sázení, hádám, že to tak má většina. Sází převážně z nudy, aby se mohli v danou chvíli podívat na nějaký zápas. Pokud už to není z nudy, tak zrovna mají dostupné nějaké peníze a chtějí je rychle rozmnožit. Jak to ale může dopadnout, když je tohle vše bez přípravy? Ano, můžete vyhrát, ale stejně to dopadne tak, že pokud jste jednou uspěli, uděláte to znovu a sebere vám to ještě více. Bez strategie a přemýšlení nad tipy to prostě nepůjde. Pouze se stanete obětí nekonečného koloběhu neúspěšného sázkaře. Někteří sázkaři mi říkají, že už prohráli tolik, že už si sází jen pro radost. Chápu, že pár stovek už pro sázkaře nejsou peníze, ale vzpomeňte si, jak jste se na ně na brigádě nadřeli. Alespoň já už jsem chodila od páté třídy pracovat, poznávat tak hodnotu peněz a dobře vím, že každá koruna je zasloužená. V tom je ten největší rozdíl.

Muži hodně sází, přijde mi však, že většina neúspěšně. Neberte to však nějak špatně, jsou to pouze moje dosavadní dojmy, které se dají lehko přehodnotit. Já si peněz stále vážím a hodně přemýšlím, co vsadím. Nikdy nedojde k tomu, abych se bála, z čeho budu platit nájem. Zkrátka si myslím, že k tomu přistupuji zodpovědněji než muži. Těm nedělá problém riskovat všechno hned, což si já nedokážu ani představit.

Ve výsledku jsou na tom ženy lépe i podle statistiky. Samozřejmě je o dost více mužů, které zajímají hazardní hry a kurzové sázení. Je to dáno asi tím, že od malička dělají nějaký sport a mají pocit, že sázkám rozumí. Já si ale myslím, že v tomto oboru začínají všichni na stejné čáře a až postupem času se ukáže, zda pro to mají cit.

A teď nějaká rada do života. Pokud něco děláte a lidi se vám smějí a bezdůvodně urážejí, nevšímejte si toho. Sráží tím pouze sebe a je to pouze důkaz toho, že samotní nikdy nic nezkusili, natož aby spadli na samotné dno, ze kterého se museli těžce zvedat. Dnešní svět je krásný v tom, že můžete dělat téměř vše. Nezapomínejte však mít i nějakou soudnost. Musíte po nějaké době dobře vědět, jestli to má význam.

V Německu budou padat branky

Pro další analýzu jsem si vybrala opět německou nejvyšší soutěž a to páteční předehrávku mezi Hoffenhiemem a Dortmundem. Domácí se nachází na osmé příčce se ziskem čtyřiadvaceti bodů, ale i tak záporným skóre 23:27. Právě počet inkasovaných branek a defensivní práce je letos

Číst článek »

Slovácko vykrade i Baník

Dnes jsem si vybrala tip na zápas Baníku se Slováckem. Pokud sledujete Fortuna ligu, výsledky jsou opravdu jako na houpačce, ale dnes věřím, že Slovácko něco uhraje. Baník minulý týden na Spartě nepředvedl vůbec nic. Fanoušci to vzali za hráče a docela upravili

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »