Od dvacátého srpna do osmého září se dočkáme dalšího ročníku tenisového US OPEN. Každoročně se na tento turnaj velmi těším, jelikož se hraje na tvrdém povrchu a není tolik překvapení. Největší výhodou pak je, že se hraje na tři vítězné sety, takže většinou opravdu vyhraje ten lepší hráč. Kdo vyhraje kategorie mužů a žen? Pojďme se podívat na zajímavé tipy, které jsem si dnes připravila.

US Open ŽENY
Sázení na ženy je občas velmi zrádné. Našla jsem však sázku, která mě velice zaujala. Tou je, že se Karolína Plíšková dostane do finále v kurzu 5.5! Nevidím to totiž nereálně, protože letos hraje skvěle, veškerou energii vkládá do velkých turnajů a v roce 2016 se do finále dostala, což je obrovská zkušenost. Navíc si zde pomůže podáním, které dělá problémy i těm nejlepším soupeřkám. Karolína je odpočatá a v médiích dala najevo obrovskou motivaci. Pokud tedy chcete fandit české hráčce a mít i potencionální šanci, sázka na účast ve finále je optimální volbou.

US Open MUŽI
Stejný kurz jsem vybrala i u mužů. Máme tady samozřejmě každoroční favority, kterými jsou Djokovič, Federer a Nadal. Kdo má ale nejlepší formu, to je ruský tenista Daniil Medveděv. Mohli jste si všimnout, že na něj ráda sázím, protože ho mám ještě za hráče, na kterého je spolehnutí. V Severní Americe si zahrál tři turnaje a v každém se dostal ve finále. Porazil nedávno i Djokoviče. Pokud bude mít malinko štěstí na los, může dojít daleko. Aktuálně má skvělou mezihru, kterou doprovází dělovým podáním, jelikož má necelé dva metry. Sázím tedy na aktuální formu a nejlepší výsledky na okruhu.

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »