Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii.

Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze na sázení. Tomu jsme se věnovali v prvním článku, tudíž nebudeme zacházet do podrobností. Určete si x % svého banku, který budete sázet na jednotlivý tiket. Nejčastěji to bývají dvě procenta. Hlavně buďte odpovědní a kontrolujte své kroky.

Co vlastně sázet? Určitě nesázejte dlouhé “plachty”. Ze své zkušenosti dobře vím, že je nejlepší sázet pouze jeden zápas s lepším kurzem. Nejčastěji kolem tří. Stabilně vydělávat se mi daří třeba na ženském tenise, kdy se hraje na antuce a sázím brejky.

Vybírejte zápasy a až pak kontrolujte kurzy. Nejlepší je se zaměřit na jeden zápas, detailně si projít statistiky a až pak zjistit kurz. Pokud sázkař vidí ihned kurz, je často ovlivněn vidinou výhry. Musíte se soustředit hlavně na své sportovní znalosti. To je velice důležitý krok.

Možná to ani nemusím zmiňovat, ale hodně lidí sází a ani nevědí co. Tikety z nudy, což určitě dobře znáte, jsou jenom vyhozené peníze, čas a nervy. Sázejte jenom na zápasy a na ligy, o kterých máte přehled. Každou sázku a tiket musíte dobře promyslet. Každý může porazit každého. Dopředu si zjistěte sestavy, motivaci a další faktory. Jde zejména o situace, když hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

Bratislavu čeká peklo, PAOK postoupí

Už před samotným týdnem jsem tipovala zápas PAOK Soluň proti Slovanu Bratislava, kde jsem volila řecký tým. Bratislava však doma překvapila a PAOK porazila v poměru 1:0. Já dnes ale nemohu jinak, volím jasně domácí a jejich postup. PAOK vypadl v předkole Ligy

Číst článek »

Slavia Praha postoupí přes CFR Cluj

Dnes je téměř povinností sledovat zápas kvalifikace Ligy mistrů, kde se střetne CFR Cluj – Slavia Praha. Když jsem o víkendu analyzovala Slavii v Budějovicích, psala jsem, že je důležité hrát ze zajištěné obrany. Zdá se však, že se blízká na lepší časy,

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »