Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii.

Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze na sázení. Tomu jsme se věnovali v prvním článku, tudíž nebudeme zacházet do podrobností. Určete si x % svého banku, který budete sázet na jednotlivý tiket. Nejčastěji to bývají dvě procenta. Hlavně buďte odpovědní a kontrolujte své kroky.

Co vlastně sázet? Určitě nesázejte dlouhé “plachty”. Ze své zkušenosti dobře vím, že je nejlepší sázet pouze jeden zápas s lepším kurzem. Nejčastěji kolem tří. Stabilně vydělávat se mi daří třeba na ženském tenise, kdy se hraje na antuce a sázím brejky.

Vybírejte zápasy a až pak kontrolujte kurzy. Nejlepší je se zaměřit na jeden zápas, detailně si projít statistiky a až pak zjistit kurz. Pokud sázkař vidí ihned kurz, je často ovlivněn vidinou výhry. Musíte se soustředit hlavně na své sportovní znalosti. To je velice důležitý krok.

Možná to ani nemusím zmiňovat, ale hodně lidí sází a ani nevědí co. Tikety z nudy, což určitě dobře znáte, jsou jenom vyhozené peníze, čas a nervy. Sázejte jenom na zápasy a na ligy, o kterých máte přehled. Každou sázku a tiket musíte dobře promyslet. Každý může porazit každého. Dopředu si zjistěte sestavy, motivaci a další faktory. Jde zejména o situace, když hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

Tipy na Premier League: Watford vs. Arsenal

Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes

Číst článek »

Sázení a tipy na favority? To už dávno nefunguje

Ještě tři roky zpět byly doby, kdy se dalo alespoň o víkendu spolehnout na osvědčené týmy. Myslím tím třeba PSG, Real Madrid, Barcelonu, ale i Spartu nebo Plzeň. Na tiket jsem dala pět takových zápasů, většinou týmů, které ve své lize bojovaly o titul. Kurz jsem měla třeba jenom kolem šesti, ale většinou jsem vyhrála. Dnes už to tak není a překvapení se nekoná, když nevyjde kurz 1.11. Doba jde vpřed a sport se vyrovnává. Tímto článkem reaguji třeba

Číst článek o sázení »