Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii.

Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze na sázení. Tomu jsme se věnovali v prvním článku, tudíž nebudeme zacházet do podrobností. Určete si x % svého banku, který budete sázet na jednotlivý tiket. Nejčastěji to bývají dvě procenta. Hlavně buďte odpovědní a kontrolujte své kroky.

Co vlastně sázet? Určitě nesázejte dlouhé “plachty”. Ze své zkušenosti dobře vím, že je nejlepší sázet pouze jeden zápas s lepším kurzem. Nejčastěji kolem tří. Stabilně vydělávat se mi daří třeba na ženském tenise, kdy se hraje na antuce a sázím brejky.

Vybírejte zápasy a až pak kontrolujte kurzy. Nejlepší je se zaměřit na jeden zápas, detailně si projít statistiky a až pak zjistit kurz. Pokud sázkař vidí ihned kurz, je často ovlivněn vidinou výhry. Musíte se soustředit hlavně na své sportovní znalosti. To je velice důležitý krok.

Možná to ani nemusím zmiňovat, ale hodně lidí sází a ani nevědí co. Tikety z nudy, což určitě dobře znáte, jsou jenom vyhozené peníze, čas a nervy. Sázejte jenom na zápasy a na ligy, o kterých máte přehled. Každou sázku a tiket musíte dobře promyslet. Každý může porazit každého. Dopředu si zjistěte sestavy, motivaci a další faktory. Jde zejména o situace, když hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové sezony teprve

Číst článek »

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »