Jak vyhrávat v sázení?

sazeni

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii.

Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze na sázení. Tomu jsme se věnovali v prvním článku, tudíž nebudeme zacházet do podrobností. Určete si x % svého banku, který budete sázet na jednotlivý tiket. Nejčastěji to bývají dvě procenta. Hlavně buďte odpovědní a kontrolujte své kroky.

Co vlastně sázet? Určitě nesázejte dlouhé “plachty”. Ze své zkušenosti dobře vím, že je nejlepší sázet pouze jeden zápas s lepším kurzem. Nejčastěji kolem tří. Stabilně vydělávat se mi daří třeba na ženském tenise, kdy se hraje na antuce a sázím brejky.

Vybírejte zápasy a až pak kontrolujte kurzy. Nejlepší je se zaměřit na jeden zápas, detailně si projít statistiky a až pak zjistit kurz. Pokud sázkař vidí ihned kurz, je často ovlivněn vidinou výhry. Musíte se soustředit hlavně na své sportovní znalosti. To je velice důležitý krok.

Možná to ani nemusím zmiňovat, ale hodně lidí sází a ani nevědí co. Tikety z nudy, což určitě dobře znáte, jsou jenom vyhozené peníze, čas a nervy. Sázejte jenom na zápasy a na ligy, o kterých máte přehled. Každou sázku a tiket musíte dobře promyslet. Každý může porazit každého. Dopředu si zjistěte sestavy, motivaci a další faktory. Jde zejména o situace, když hraje favorit venku, když jde o pohárové utkání, když jde o nic neřešící zápas, když trenér šetří hvězdy na důležitější zápas a podobně. Vždy sledujte okolnosti.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka