Vybrala jsem si VIP analýzu na český hokej a podívám se na Extraligu. Líbí se mi zápas Kladno vs. Zlín a tentokrát si vsadím na domácí, kteří se umí doma vyburcovat a porazit kohokoliv. Již získali na svém stadionu skalpy proti Plzni a Liberci a já nevidím důvod, proč by nemohli zrovna proti Zlínu.

Zlín v minulém kole znovu dokázal porazit Brno a ukázal, že na tento tým zkrátka umí. Kladno naopak prohrálo na Spartě vysoko 6:2 a už kvůli tomu by mělo dnes bodovat. Po úspěchu přichází pád a to platí i v naší Extralize. Kdyby Zlín předváděl stabilní výsledky, jistě by se nemotal v dolní polovině tabulky.

Pokud srovnám oba soupeře, mančafty jsou vyrovnané. Navíc mi pomohl první vzájemný zápas, kdy Kladno dokázalo venku porazit Zlín. Čekám trochu plácanou, ale domácí to v kurzu 2.30 urvou.

Manchester City vs. Southampton a sázka na počet branek

V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »