Vybrala jsem si VIP analýzu na český hokej a podívám se na Extraligu. Líbí se mi zápas Kladno vs. Zlín a tentokrát si vsadím na domácí, kteří se umí doma vyburcovat a porazit kohokoliv. Již získali na svém stadionu skalpy proti Plzni a Liberci a já nevidím důvod, proč by nemohli zrovna proti Zlínu.

Zlín v minulém kole znovu dokázal porazit Brno a ukázal, že na tento tým zkrátka umí. Kladno naopak prohrálo na Spartě vysoko 6:2 a už kvůli tomu by mělo dnes bodovat. Po úspěchu přichází pád a to platí i v naší Extralize. Kdyby Zlín předváděl stabilní výsledky, jistě by se nemotal v dolní polovině tabulky.

Pokud srovnám oba soupeře, mančafty jsou vyrovnané. Navíc mi pomohl první vzájemný zápas, kdy Kladno dokázalo venku porazit Zlín. Čekám trochu plácanou, ale domácí to v kurzu 2.30 urvou.

Sázka na jistotu: Dortmund si zastřílí v Kolíně nad Rýnem

V pátek 23. srpna se odehraje předehrávka druhého kola německé nejvyšší soutěže, ve kterém Kolín nad Rýnem hostí Borusii Dortmund. Kolín je nováčkem, který v loňské sezóně ovládl druhou Bundesligu s 63 body a 84 vstřelenými brankami v 34 zápasech. V úvodním zápase se Kolín představil na hřišti Wolfsburgu, kde

Číst článek »

Bologna na Juventus neumí

Dnes se podívám na mou oblíbenou Serii A v Itálii a na zápas Juventus vs. Bologna. Ráda se přehrabuji v číslech a není tomu jinak ani u dnešního tipu. Kurz na výhru domácích je nízký, takže si myslím, že vás 1.40 neuspokojí, proto volím ještě jinou sázku.

Číst článek »

Můj život – Proč sázení?

Žena pohybující se v sázení? Neobvyklé? Pro veřejnost možná ano, ale pro mě ne. Pocházím z malé vesničky na jihu Čech a momentálně studuji VŠE v Praze. Na brigádu chodím do knihovny. Miluji knihy a klidně bych to mohla dělat celý život. Miluji i sport a cestování. Chodím často na brusle, běhat a do posilovny. Nic však nepřeháním a ve všem se snažím najít ten zlatý střed. Odreagování je třeba a mám ráda smysl pro humor. Co však nesnáším,

Číst článek o sázení »