Dnes se zaměřím na osmifinále Mol Cupu, kde Jablonec zajíždí na hřiště Opavy. Té se vůbec nedaří a je momentálně na posledním místě. Zápas na Slovácku mi přišel, jako když je tento tým úplně odevzdaný a nebojím se pomalu mluvit o sestupu. Nechme se ale překvapit.

Jablonec má i letos ty nejvyšší ambice. Nechybí peníze ani chuť do hry a místní by rádi viděli účast v nějakém tom poháru. To se může splnit i cestou, kterou je právě Mol Cup. Jablonec si to dobře uvědomuje a už z médií je slyšet, že dnes nic nepodcení.

Naopak Opava musí šetřit hráče na utkání se Spartou a pokud nechce zůstat na posledním místě, musí se zaměřit na ligu. Už v minulosti jsme viděli, že trenér do Mol Cupu postavil převážně náhradníky, které doplnil hráči z B týmu.

Já nic dnes nevymýšlím a sázím jasně tip na dvojku. Kurz je 1.70 a nejspíše bude i padat. Kdo by se pak nebál, pro zábavu může za menší částku zkusit i handicap.

Česko – Kanada

Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli.

Číst článek »

Nejsázenější zápasy a tipy? Nevychází!

Pokud si pamatujete dobu poboček, všude kolem nás byly cedule a na nich nejsázenější zápasy. Pokud jste však vsadili, málokdy přišla výhra a tyto tipy byly spíše ztrátové. Jedná se totiž o marketingový tah a rychlou inspiraci pro sázkaře, která je však úplně bezvýznamná. Každý také zažil, že mu někdo vyprávěl o tutovce, která musí vyjít. Samozřejmě nevyšla. Kdo takové zápasy vůbec šíří? Jsou to samotné sázkové kanceláře, které matou sázkaře vypsanými kurzy. Všichni dobře víme, že pokud kurz

Číst článek o sázení »