Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou.

Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale to kolikrát bývá kapitán, stoper a brankář. Tenis je na toto jednodušší, protože je nemožné to někomu dokázat. Nikdy nevíte, jestli má hráč motivaci a hraje na 100%. Důkazy se pak hledají velmi těžko. Sázkové kanceláře jsou ale připravené a dobře vidí všechny sázky. Dokonce existuje software, který propojuje samotné bookmakery po celém světě a ti mají přehled o všech podivných sázkách. Můžete si klidně vsadit v Asii a následně v Evropě, ale pokud systém vyhodnotí, že se jedná o podezřelé sázky, kanceláře hned stáhnou kurzy z nabídky a stornují tikety.

V dnešní době je téměř nemožné získat informace o nějakém podplaceném zápasu. Pokud už se do toho některý hráč pustí, nebude trvat dlouho a bude sledován, následně obviněn. Nemusíme se ani bavit o tom, že vám stejně sázkové kanceláře nevezmou takové vklady, aby vás to zajistilo na delší dobu. Aktivita se tak musí opakovat, což jednou prostě praskne. Dříve to samozřejmě šlo a praktikovalo se to, ale s dnešní technikou sázkových kanceláří je to velmi složité.

A kde nejvíce jsme mohli vidět nějaký podplacený zápas? Podle průzkumu byla nejhorší kyperská liga. Téměř každý čtvrtý hráč dostal nějakou nabídku. Jak to tedy potom mohlo vypadat na hřišti? Další, kde vládne korupce, je jistě Malta, kde každý třetí hráč dostal nabídku, aby nějakým stylem vypustil zápas.

Pokud se zajímáte o tyto zápasy a hledáte, kde by se mohlo něco podobného odehrát, je lepší se věnovat jedné lize a pozorně ji sledovat. Dají se pak najít absence hráčů, které při utkání ovlivní celý tým. Co dlouhodobě pozoruji, tak ty nejsázenější zápasy stejně nevychází. A jak si to zdůvodnit? Je to jednoduché, je třeba se smířit s tím, že sázkové kanceláře mají tu nejvyšší moc. Nikdy nevyděláte balík hned. Myslete hlavně na to, že nemusí pršet, stačí totiž, když kape.

Tip na nedělní fotbal v Německu

V neděli nás čeká jeden z nejočekávanějších zápasů celé jarní části německé Bundesligy. Ve formě hrající Bayern vyzve na svém hřišti ofensivní mašinu z Lipska. Obhájci titulu předvádějí pod Hans-Dieterem Flickem skvělé výkony a drží první příčku tabulky. Letos zatím vyhráli všechna soutěžní

Číst článek »

Tip na Premier League, vysoká důvěra

Pětadvacáté kolo Premier League má na programu střet dvou nejznámějších trenérských osobností poslední dekády. Domácí Tottenham převzal milovaný i nenáviděný Jose Mourinho, ale výsledky týmu i pod jeho vedením zůstávají za očekáváním. Kohouti dali na mizerou formu trochu zapomenout v minulém kole, kdy

Číst článek »

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »