Hledáte tipy na podplacené zápasy?

podplacene_zapasy

Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou.

Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale to kolikrát bývá kapitán, stoper a brankář. Tenis je na toto jednodušší, protože je nemožné to někomu dokázat. Nikdy nevíte, jestli má hráč motivaci a hraje na 100%. Důkazy se pak hledají velmi těžko. Sázkové kanceláře jsou ale připravené a dobře vidí všechny sázky. Dokonce existuje software, který propojuje samotné bookmakery po celém světě a ti mají přehled o všech podivných sázkách. Můžete si klidně vsadit v Asii a následně v Evropě, ale pokud systém vyhodnotí, že se jedná o podezřelé sázky, kanceláře hned stáhnou kurzy z nabídky a stornují tikety.

V dnešní době je téměř nemožné získat informace o nějakém podplaceném zápasu. Pokud už se do toho některý hráč pustí, nebude trvat dlouho a bude sledován, následně obviněn. Nemusíme se ani bavit o tom, že vám stejně sázkové kanceláře nevezmou takové vklady, aby vás to zajistilo na delší dobu. Aktivita se tak musí opakovat, což jednou prostě praskne. Dříve to samozřejmě šlo a praktikovalo se to, ale s dnešní technikou sázkových kanceláří je to velmi složité.

A kde nejvíce jsme mohli vidět nějaký podplacený zápas? Podle průzkumu byla nejhorší kyperská liga. Téměř každý čtvrtý hráč dostal nějakou nabídku. Jak to tedy potom mohlo vypadat na hřišti? Další, kde vládne korupce, je jistě Malta, kde každý třetí hráč dostal nabídku, aby nějakým stylem vypustil zápas.

Pokud se zajímáte o tyto zápasy a hledáte, kde by se mohlo něco podobného odehrát, je lepší se věnovat jedné lize a pozorně ji sledovat. Dají se pak najít absence hráčů, které při utkání ovlivní celý tým. Co dlouhodobě pozoruji, tak ty nejsázenější zápasy stejně nevychází. A jak si to zdůvodnit? Je to jednoduché, je třeba se smířit s tím, že sázkové kanceláře mají tu nejvyšší moc. Nikdy nevyděláte balík hned. Myslete hlavně na to, že nemusí pršet, stačí totiž, když kape.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka