Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou.

Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale to kolikrát bývá kapitán, stoper a brankář. Tenis je na toto jednodušší, protože je nemožné to někomu dokázat. Nikdy nevíte, jestli má hráč motivaci a hraje na 100%. Důkazy se pak hledají velmi těžko. Sázkové kanceláře jsou ale připravené a dobře vidí všechny sázky. Dokonce existuje software, který propojuje samotné bookmakery po celém světě a ti mají přehled o všech podivných sázkách. Můžete si klidně vsadit v Asii a následně v Evropě, ale pokud systém vyhodnotí, že se jedná o podezřelé sázky, kanceláře hned stáhnou kurzy z nabídky a stornují tikety.

V dnešní době je téměř nemožné získat informace o nějakém podplaceném zápasu. Pokud už se do toho některý hráč pustí, nebude trvat dlouho a bude sledován, následně obviněn. Nemusíme se ani bavit o tom, že vám stejně sázkové kanceláře nevezmou takové vklady, aby vás to zajistilo na delší dobu. Aktivita se tak musí opakovat, což jednou prostě praskne. Dříve to samozřejmě šlo a praktikovalo se to, ale s dnešní technikou sázkových kanceláří je to velmi složité.

A kde nejvíce jsme mohli vidět nějaký podplacený zápas? Podle průzkumu byla nejhorší kyperská liga. Téměř každý čtvrtý hráč dostal nějakou nabídku. Jak to tedy potom mohlo vypadat na hřišti? Další, kde vládne korupce, je jistě Malta, kde každý třetí hráč dostal nabídku, aby nějakým stylem vypustil zápas.

Pokud se zajímáte o tyto zápasy a hledáte, kde by se mohlo něco podobného odehrát, je lepší se věnovat jedné lize a pozorně ji sledovat. Dají se pak najít absence hráčů, které při utkání ovlivní celý tým. Co dlouhodobě pozoruji, tak ty nejsázenější zápasy stejně nevychází. A jak si to zdůvodnit? Je to jednoduché, je třeba se smířit s tím, že sázkové kanceláře mají tu nejvyšší moc. Nikdy nevyděláte balík hned. Myslete hlavně na to, že nemusí pršet, stačí totiž, když kape.

Tip na Premier League: Sheffield United vs. Liverpool

Sheffield United hostí Liverpool v úvodním sobotním zápase sedmého kola Premier League. Reds jsou jediným týmem se 100% rekordem v této sezoně, jelikož vyhráli všech šest svých zápasů. Na druhou stranu, Blades předvedli slušný začátek ročníku v Premier League a do tohoto utkání půjdou s

Číst článek »

Jak poznat, že vám sázení nepůjde? Rozhoduje dlouhodobý profit

Jak snadno poznáte, že vám kurzové sázení nepůjde a bude to jen ztráta času? Téměř každý si chce dnes finančně přilepšit, jenže peníze nerostou na stromě a nic není zadarmo. Sázkaři si mnohdy myslí, že sázením na zápasy lehce a bez práce zbohatnou. Téměř nikdo se tomu nevěnuje pořádně a každý střílí tipy jen tak. Dotování sázkové kanceláře není pro nikoho nic příjemného, ale přijde mi, že lidé rychle zapomínají, z proher se oklepou a za několik dní to

Číst článek o sázení »