Hledáte na internetu podplacené zápasy a tipy na sázky, které jsou zmanipulované? Ztráta času. Pokud toto někdo na internetu nabízí, což jsem i viděla, pouze blázen tomu můžeš uvěřit nebo dokonce za tuto službu zaplatit. Neříkám, že je sport čistý, to určitě ne, protože jsou kolikrát výsledky a výkony hráčů podezřelé, ale pokud nejste vrcholový sportovec, takové informace se vám zcela jistě nedostanou.

Pokud je nějaký zápas podplacený, ví o tom jenom ti nejvyšší a několik hráčů. Ve fotbale to kolikrát bývá kapitán, stoper a brankář. Tenis je na toto jednodušší, protože je nemožné to někomu dokázat. Nikdy nevíte, jestli má hráč motivaci a hraje na 100%. Důkazy se pak hledají velmi těžko. Sázkové kanceláře jsou ale připravené a dobře vidí všechny sázky. Dokonce existuje software, který propojuje samotné bookmakery po celém světě a ti mají přehled o všech podivných sázkách. Můžete si klidně vsadit v Asii a následně v Evropě, ale pokud systém vyhodnotí, že se jedná o podezřelé sázky, kanceláře hned stáhnou kurzy z nabídky a stornují tikety.

V dnešní době je téměř nemožné získat informace o nějakém podplaceném zápasu. Pokud už se do toho některý hráč pustí, nebude trvat dlouho a bude sledován, následně obviněn. Nemusíme se ani bavit o tom, že vám stejně sázkové kanceláře nevezmou takové vklady, aby vás to zajistilo na delší dobu. Aktivita se tak musí opakovat, což jednou prostě praskne. Dříve to samozřejmě šlo a praktikovalo se to, ale s dnešní technikou sázkových kanceláří je to velmi složité.

A kde nejvíce jsme mohli vidět nějaký podplacený zápas? Podle průzkumu byla nejhorší kyperská liga. Téměř každý čtvrtý hráč dostal nějakou nabídku. Jak to tedy potom mohlo vypadat na hřišti? Další, kde vládne korupce, je jistě Malta, kde každý třetí hráč dostal nabídku, aby nějakým stylem vypustil zápas.

Pokud se zajímáte o tyto zápasy a hledáte, kde by se mohlo něco podobného odehrát, je lepší se věnovat jedné lize a pozorně ji sledovat. Dají se pak najít absence hráčů, které při utkání ovlivní celý tým. Co dlouhodobě pozoruji, tak ty nejsázenější zápasy stejně nevychází. A jak si to zdůvodnit? Je to jednoduché, je třeba se smířit s tím, že sázkové kanceláře mají tu nejvyšší moc. Nikdy nevyděláte balík hned. Myslete hlavně na to, že nemusí pršet, stačí totiž, když kape.

Srbové se zastřílejí proti Lucembursku

Kvalifikace o evropský šampionát vrcholí a ve skupině B se o druhé postupové místo strhne velká bitva. Jasný lídr z Ukrajiny už má postup v kapse, ale Srbsko i Portugalsko čekají ještě dva zápasy, ve kterých se vše rozhodne. Zatím je na tom

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »