Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka

liverpool_lm

Máme tady osmifinále French Open a já si zde vybrala jeden tip. Bylo také hodně zajímavé sledovat včerejší den. Do sekce tipy zdarma jsem umístila finále LIGY MISTRŮ s tipem na Liverpool. Ten už dlouhodobě dokazuje, že patří k nejlepším týmům na světě a byla jen otázka času, kdy už konečně vybojuje nějakou tu trofej. Tottenham, který se do finále překvapivě dostal, byl hratelným soupeřem. To se potvrdilo a Liverpool vyhrál Ligu mistrů!

Ale zpět do Francie na antuku, kde vrcholí French Open. Čeká nás velký souboj, což je mládí proti zkušenostem. Stefanos Tsitsipas vyzve na souboj Stana Wawrinku. Mladíček ukazuje, že bude za několik let patřit k top hráčům a po odchodu nynějších hvězd (Nadal, Federer a dalších) jistě převezme žezlo. Dnes soudím pouze podle toho, co jsem viděla v televizi a Wawrinka se mi prostě zdá lepší. Myslím si, že nás čeká dlouhý boj a z vítězství se nakonec bude radovat Stan. Pravdou je, že toho moc letos neodehrál, ale pořád patří k výborným hráčům a dobře ví, kdy má zapnout. Ono už by tolik šancí nemuselo být. Věk nikdo nezastaví a letos to má výborně rozehrané. Tsitsipase naopak nic netlačí a zatím může být nadmíru spokojený. Určitě však pozlobí. Tento tip raději vkládám do sekce TIPY ZDARMA.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka