Máme tady osmifinále French Open a já si zde vybrala jeden tip. Bylo také hodně zajímavé sledovat včerejší den. Do sekce tipy zdarma jsem umístila finále LIGY MISTRŮ s tipem na Liverpool. Ten už dlouhodobě dokazuje, že patří k nejlepším týmům na světě a byla jen otázka času, kdy už konečně vybojuje nějakou tu trofej. Tottenham, který se do finále překvapivě dostal, byl hratelným soupeřem. To se potvrdilo a Liverpool vyhrál Ligu mistrů!

Ale zpět do Francie na antuku, kde vrcholí French Open. Čeká nás velký souboj, což je mládí proti zkušenostem. Stefanos Tsitsipas vyzve na souboj Stana Wawrinku. Mladíček ukazuje, že bude za několik let patřit k top hráčům a po odchodu nynějších hvězd (Nadal, Federer a dalších) jistě převezme žezlo. Dnes soudím pouze podle toho, co jsem viděla v televizi a Wawrinka se mi prostě zdá lepší. Myslím si, že nás čeká dlouhý boj a z vítězství se nakonec bude radovat Stan. Pravdou je, že toho moc letos neodehrál, ale pořád patří k výborným hráčům a dobře ví, kdy má zapnout. Ono už by tolik šancí nemuselo být. Věk nikdo nezastaví a letos to má výborně rozehrané. Tsitsipase naopak nic netlačí a zatím může být nadmíru spokojený. Určitě však pozlobí. Tento tip raději vkládám do sekce TIPY ZDARMA.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »