Kateřina Siniaková – Madison Keys

siniakova

Souboj Tsitsipas – Wawrinka je za námi a mě moc těší, že jsem tipovala správně. Byl to tenis na pět setů a bojovalo se o každý míček. Tušila jsem, že to bude vyrovnané a kdyby to bylo opačně, dnes bych se nedivila. Jenže k sázení patří i štěstí, což včera bylo. A když nám to tak krásně vyšlo, dovolím si trochu zariskovat a podívám se dnes na ženský zápas Kateřina Siniaková – Madison Keys.

Naše Kačka vyřadila v minulém kole jedničku Osaku a byl to dost překvapující výsledek. Je třeba zmínit, že Osaka nepředvedla nic famózního. U WTA je vždy dost těžké analyzovat, ale statistiky a čísla mluví jasně. Mám dost zkušeností s tím, že když někdo porazí favorita, jeho výkon se častokrát v dalším kole neopakuje. Prostě Siniakové moc nevěřím. Keys je zkušenější hráčkou a cítí velkou šanci na postup, dá do toho určitě vše. Kurz jde nahoru, ale to jenom kvůli tomu, že Siniaková vyřadila již zmiňovanou Osaku. Jdu proti proudu a tipuji, že dnes zvítězí Keys!

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka