Anglický FA Cup dospěl do osmifinále, ve kterém na sebe narazí jasný lídr Premier League z Liverpoolu a londýnská Chelsea. Svěřenci Franka Lamparda se v nejstarší pohárové soutěži evropského kontinentu dostali v posledních třech letech dvakrát do finále a podobný výsledek by jistě brali i letos.

V lize jsou jejich šance již odepsané, zisk trofeje by mladému týmu dodal sebevědomí a potěšil by náročné fanoušky. Problém je, že Blues disponují tragickou momentální formou a naprosto přeplněnou marodkou. Na ní čerstvě usedla i největší ofensivní hvězda týmu Tammy Abraham a doplnil tak již jiné klíčové hráče jako jsou Kante, Pulisic nebo Jorginho.

Liverpool má také své starosti. I když tým neochvějně kráčí za titulem, v prvním osmifinále Ligy Mistrů nestačili Reds na Atletiko Madrid a v posledním kole Premier League zase dostali výprask 3:0 od Watfordu. Pro oba celky tedy půjde o důležitý zápas a dá se předpokládat, že hlavní instrukcí bude neinkasovat. Kurz na 2.5 branky a méně je navíc nastaven na příjemné hranici 2.11.

Polsko si poradí doma se Slovinskem

Naši severní sousedé z Polska mají již zajištěnou první příčku ve skupině G, a proto jim v posledním zápase, ve kterém hostí Slovinsko, půjde již jen o udržení dobré nálady v mužstvu a potěšení fanoušků, kterých bude jako obvykle plný stadion. Druhý tým

Číst článek »

Vedete si při sázení statistiky?

Možná se mi teď budete smát, ale já si myslím, že tohle je jedna z nejdůležitějších věcí, tedy alespoň pokud chcete být úspěšným sázkařem. Vedete si sázkařský deník? Jak jsem již několikrát psala, ve sportu se často historie opakuje a každá poznámka může být užitečná. V téhle době je to jednoduché, můžete využívat moderní technologie a vše si založit do počítače. Já jsem ještě před nedávnem psala své postřehy ze sportu na papír. Moc takových lidí asi neznáte, ale

Číst článek o sázení »