Wimbledon utekl jako voda a už tu máme ženské finále. Osobně ale nevím, co si o něm myslet a co vsadit za tip. Zápas Simona Halep vs. Serena Williams zaručuje skvělou podívanou, která bude plná parádních výměn.

Obě hráčky tady šestkrát vyhrály, z toho Serena Williams ztratila set dvakrát, Simona Halep pouze jednou. Letošní Wimbledon se mi zdá trochu pomalejší. V minulosti byl povrch výrazně rychlejší. Dá se to však chápat, protože pořadatelé chtějí delší zápasy i samotné výměny. To už je první věc, která dnes hraje do karet Halepové. Serena se vždy opírala o tvrdé podání a nastřílela i hodně es. Letos tomu tak není.

Serena Williams na Wimbledonu

Osobně si netroufám tipovat vítězku, ale historie a statistika mluví jasně. Bilance vzájemných zápasů je jasně 9-1 pro Serenu Williams a i tentokrát je favoritkou. Každopádně jde o finále, obě hráčky jsou ve skvělé formě, takže se kurz 1.50 na Serenu nevyplatí sázet. I když jsem dlouho přemýšlela, tento duel vynechám a vychutnám si ho z pohledu nezávislého diváka. Co mě však zaujalo, to je sázka na to, že Simona Halep nedá dvě esa v kurzu 1.70. Moc se jí tady v tom nedaří a nemyslím si, že by se proti Sereně mělo něco změnit.

Slavia Mozyr chce vyhrát další zápas

Slavia Mozyr v kurzu 2.11? Beru

Dohrávku čtvrtého kola Vysshaya ligy proti sobě svede Slavii Mozyr a FC Rukh Brest. Domácí Slavia po porážce v úvodním kole začala šlapat a připsala si v dalších třech soutěžních utkáních samá vítězství. Nejprve v lize zdolala druhý celek loňského ročníku BATE Borisov,

Číst článek »

Live sázení – Jak na to?

Jasné je, že se kurzové sázení přesouvá na internet. Pobočky pomalu zavírají a otěže přebírá live sázení. Dnes už je možné si otevřít účet z pohodlí domova a vsadit jakýkoliv tiket za pár vteřin. Ani dokončení registrace už nevyžaduje návštěvu pobočky a sázkové kanceláře pomalu přichází s novinkou, díky které kompletně ověříte herní účet přes internet. Celé je to trochu rizikovější, jelikož můžete sázet 24 hodin a tikety tak nejsou dostatečně promyšlené. Pokud sázíte live, nejdůležitější radou je, abyste

Číst článek o sázení »