Wimbledon utekl jako voda a už tu máme ženské finále. Osobně ale nevím, co si o něm myslet a co vsadit za tip. Zápas Simona Halep vs. Serena Williams zaručuje skvělou podívanou, která bude plná parádních výměn.

Obě hráčky tady šestkrát vyhrály, z toho Serena Williams ztratila set dvakrát, Simona Halep pouze jednou. Letošní Wimbledon se mi zdá trochu pomalejší. V minulosti byl povrch výrazně rychlejší. Dá se to však chápat, protože pořadatelé chtějí delší zápasy i samotné výměny. To už je první věc, která dnes hraje do karet Halepové. Serena se vždy opírala o tvrdé podání a nastřílela i hodně es. Letos tomu tak není.

Serena Williams na Wimbledonu

Osobně si netroufám tipovat vítězku, ale historie a statistika mluví jasně. Bilance vzájemných zápasů je jasně 9-1 pro Serenu Williams a i tentokrát je favoritkou. Každopádně jde o finále, obě hráčky jsou ve skvělé formě, takže se kurz 1.50 na Serenu nevyplatí sázet. I když jsem dlouho přemýšlela, tento duel vynechám a vychutnám si ho z pohledu nezávislého diváka. Co mě však zaujalo, to je sázka na to, že Simona Halep nedá dvě esa v kurzu 1.70. Moc se jí tady v tom nedaří a nemyslím si, že by se proti Sereně mělo něco změnit.

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »