Finále Wimbledonu Williams vs. Halep, co vsadit za tip?

Serena Williams na Wimbledonu

Wimbledon utekl jako voda a už tu máme ženské finále. Osobně ale nevím, co si o něm myslet a co vsadit za tip. Zápas Simona Halep vs. Serena Williams zaručuje skvělou podívanou, která bude plná parádních výměn.

Obě hráčky tady šestkrát vyhrály, z toho Serena Williams ztratila set dvakrát, Simona Halep pouze jednou. Letošní Wimbledon se mi zdá trochu pomalejší. V minulosti byl povrch výrazně rychlejší. Dá se to však chápat, protože pořadatelé chtějí delší zápasy i samotné výměny. To už je první věc, která dnes hraje do karet Halepové. Serena se vždy opírala o tvrdé podání a nastřílela i hodně es. Letos tomu tak není.

Serena Williams na Wimbledonu

Osobně si netroufám tipovat vítězku, ale historie a statistika mluví jasně. Bilance vzájemných zápasů je jasně 9-1 pro Serenu Williams a i tentokrát je favoritkou. Každopádně jde o finále, obě hráčky jsou ve skvělé formě, takže se kurz 1.50 na Serenu nevyplatí sázet. I když jsem dlouho přemýšlela, tento duel vynechám a vychutnám si ho z pohledu nezávislého diváka. Co mě však zaujalo, to je sázka na to, že Simona Halep nedá dvě esa v kurzu 1.70. Moc se jí tady v tom nedaří a nemyslím si, že by se proti Sereně mělo něco změnit.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka