Finále Běloruské hokejové ligy se blíží ke svému konci. Ve třetím duelu zvítězil venku Yunost Minsk a má tak výhodu ve skóre 2:1 na zápasy. Hned dnes se můžeme těšit na čtvrtý duel, který bude určitě jiný.

Včera jsme viděli velmi opatrný hokej, což se dalo logicky očekávat. Stav série byl 1:1 a nikdo se do ničeho nehrnul. V sekci tipy zdarma jsem doporučila, že třetí bod půjde na stranu Minsku. Stalo se tak a já zápas pozorně sledovala. Hosté měli několik slibných šancí a na vítězství se docela natrápili.

Jak už to bývá, další zápas bude jiný. Tím už je čtvrtý vzájemný duel a já si myslím, že dnes budou hrát hosté s lehkostí a podaří se jim urvat i třetí bod. Včera jim to nepadalo, ale důležitou výhrou z nich spadla tréma a dnes už to půjde. Hráči Soligorsku už mají těžké nohy.

Dávám čistou dvojku v kurzu 2.00!

Velké derby Mozyr vs. Bate

BATE proti Slavii podruhé nezaváhá

Běloruský pohár má na programu první zápasy semifinálové fáze a já se blíže podívám na utkání, ve kterém na sebe narazí Slavia Mozyr a BATE Borisov. Domácí Slavia zatím prožívá dobrý vstup do nového ročníku a po úspěšně zvládnutém čtvrtfinále poháru předvádí slušné

Číst článek »

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »