Bělorusko se viru nebojí a sportovní svazy stále nezakázaly místní soutěže. Jsou tak možná jediní na světe, kde se hraje alespoň trochu lepší liga. Zbytek světa totiž stávkuje. V Bělorusku probíhá finále hokejové ligy a začala i ta fotbalová. Já pozorně sleduji obě soutěže a mám tu tip s vysokou důvěrou pro premium uživatele.

Dnes se podívám na první zápas finále Extraleague, kde proti sobě stojí Yunost Minsk – Soligorsk. Já to zde vidím téměř jasně, protože domácí mančaft zvládl předchozí sérii v poměru 4:1 a měl tak dostatek času na odpočinek. Molodechno dokonce poslední zápas psychicky vzdalo a ukončilo sezonu prohrou 6:0. To Minsk ještě více nastartovalo a poslalo hráče na “menší” dovolenou.

Soligorsk se proti tomu velice trápil. Neman Grodno vyřadil až v posledním sedmém duelu, když zvítězili venku 0:1. Hrálo se hodně do těla a bez zbytečných chyb. Nejsem si jistá, zda mají dostatek sil. Několik zranění tomu také nepomáhá a já myslím, že to první finálový duel hodně ovlivní. Domácí jsou navíc ve finále favoritem, mají lepší tým a podle statistik vyhrává první zápas finále až 75% týmů, které za sebou mají domácí kulisu.

Kurz na domácí tým je 1.95 a ten beru s vysokou důvěrou.

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »