Bělorusko se viru nebojí a sportovní svazy stále nezakázaly místní soutěže. Jsou tak možná jediní na světe, kde se hraje alespoň trochu lepší liga. Zbytek světa totiž stávkuje. V Bělorusku probíhá finále hokejové ligy a začala i ta fotbalová. Já pozorně sleduji obě soutěže a mám tu tip s vysokou důvěrou pro premium uživatele.

Dnes se podívám na první zápas finále Extraleague, kde proti sobě stojí Yunost Minsk – Soligorsk. Já to zde vidím téměř jasně, protože domácí mančaft zvládl předchozí sérii v poměru 4:1 a měl tak dostatek času na odpočinek. Molodechno dokonce poslední zápas psychicky vzdalo a ukončilo sezonu prohrou 6:0. To Minsk ještě více nastartovalo a poslalo hráče na “menší” dovolenou.

Soligorsk se proti tomu velice trápil. Neman Grodno vyřadil až v posledním sedmém duelu, když zvítězili venku 0:1. Hrálo se hodně do těla a bez zbytečných chyb. Nejsem si jistá, zda mají dostatek sil. Několik zranění tomu také nepomáhá a já myslím, že to první finálový duel hodně ovlivní. Domácí jsou navíc ve finále favoritem, mají lepší tým a podle statistik vyhrává první zápas finále až 75% týmů, které za sebou mají domácí kulisu.

Kurz na domácí tým je 1.95 a ten beru s vysokou důvěrou.

Sázení na fotbal: Tipy a zkušenosti

Nejsázenějším a nejoblíbenějším sportem na světě je zcela jistě fotbal. I já na něj ráda sázím, proto jsem si připravila článek, kde prozradím, čemu je dobré se v sázení vyhnout. Co jsem vypozorovala v minulosti, každý fanoušek si myslí, že je fotbalovým expertem. Sázení na fotbal je ale velice obtížné a aby byl sázkař úspěšný, musí se zaměřit pouze na několik soutěží a nepřelétat sem a tam. Mojí doménou je tuzemský, italský a španělský fotbal. Na fotbale je nejlepší,

Číst článek o sázení »