Ve druhém kole skupinové fáze Evropské ligy jsem si pro vás vybrala duel CSKA Moskva, který na svém hřišti přivítá španělský Espanyol Barcelona. Domácí mají v Evropské lize co napravovat. V prvním kole totiž dostali nářez 1:5 od bulharského Ludogoretsu.  V ruské nejvyšší soutěži je to pak jiná písnička. CSKA získalo v jedenácti zápasech pěkných pětadvacet bodů a trůní na prvním místě tabulky. V posledním kole se moskevským nadmíru podařil výlet na Ural a přivezli si výhru 3:0.

Espanyol vstoupil do Evropské ligy remízou 1:1 na svém hřišti s maďarským Ferencvárosem. Pro klub z Barcelony to byl hodně smolný večer, protože hned na začátku zápasu daroval Ferencvároši vlastní branku a srovnání se dočkal až v šedesáté minutě. Navíc nevyužil několik příležitostí na otočení výsledku a bral doma pouze bod. V LaLize to zatím také není na velké oslavy. Espanyol má pouze pět bodů a patří mu ostudná osmnáctá příčka, která znamená pád z nejvyšší soutěže. Poslední zápas dokumentoval zmar, v jakém se momentálně Espanyol nachází. Domácí prohra 0:2 s Valladolidem a navrch červená karta pro Calera.

I když moskevský armádní klub trápí poměrně rozsáhlá marodka, půjde do tohoto zápasu jako favorit. Velké ambice, které letos CSKA v Evropské lize má, vyžadují stoprocentní zisk bodů, a to hlavně na domácím hřišti. Espanyol se navíc opravdu trápí a bude mít starosti se záchranou v LaLize. Věřím, že všechny body zůstanou v VEB Aréně a sázím na CSKA v kurzu 2.10.

Sobotní tip na italskou ligu: Juventus – Neapol

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže nám nabídne střetnutí dvou největších aspirantů na titul. Jedním z nich je jako každý rok turínský gigant Juventus. Ten zahájil sezónu stejně dominantně, jako jí skončil a ze hřiště Parmy si odvezl výhru 0:1, když jediným gólem rozhodl Chiellini. I přes

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »