Bundesliga má v šestnáctém kole na programu velký šlágr v podobě souboje prvního se třetím. Lídr z Lipska zavítá na hřiště Borussie Dortmund, na kterou v loňské sezóně nedokázal nalézt recept a prohrál obě vzájemná utkání.

Nyní se ale Red Bull nachází ve výborném rozpoložení. V lize vyhrál v šesti posledních zápasech a v ofensivě předvádí strhující podívanou, do které se pomalu začíná zapojovat i Patrik Schick.

Dortmund má také solidní formu. Tři výhry za sebou a víkendová demolice Mohuče 4:0 svědčí o dobré pohodě v týmu trenéra Favreho. Žlutočerní navíc potřebují v tomto zápase nutně bodovat, protože pokud by měla nárůst současná 4 bodová ztráta, byla by to pro jejich mistrovské ambice špatná zpráva.

Ať v tomto utkání uspěje kdokoliv, je jasné, že nás čeká zajímavá podívaná. Oba týmy neumí hrát opatrný fotbal a navíc disponují útočnými esy jako jsou Werner nebo Sancho. Očekávám minimálně tři branky, ale nepřekvapila by mě i bohatší gólová úroda. Kurz na tři branky a více je ohodnocen kurzem 1.78.

Sobotní tip na italskou ligu: Juventus – Neapol

Druhé kolo italské nejvyšší soutěže nám nabídne střetnutí dvou největších aspirantů na titul. Jedním z nich je jako každý rok turínský gigant Juventus. Ten zahájil sezónu stejně dominantně, jako jí skončil a ze hřiště Parmy si odvezl výhru 0:1, když jediným gólem rozhodl Chiellini.

Číst článek »

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním

Číst článek »

Daň z výher nad 100 tisíc korun

Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje. MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i

Číst článek o sázení »