Čtvrtfinále letošního US Open svedlo dohromady ruskou kometu Daniila Medvedeva a švýcarského matadora Stana Wawrinku. Ten půjde do tohoto zápasu posilněn skalpem Novaka Djokovice, kterému povolil pouhých deset gamů.

Stan zvedá v průběhu turnaje výkonnost. Po slabším začátku ukázal v minulém zápase, čeho je schopný a byl z toho nejlepší letošní výkon, který nijak nesráží Djokovicovi zdravotní komplikace. O tom, že Wawrinka je mužem přesně pro tyto velké zápasy, svědčí fakt, že dokázal vyhrát sedm posledních grandslamových čtvrtfinále.

Daniil Medvedev předvádí letos na tvrdém povrchu neskutečné výkony, které mu přinesly finále na turnajích ve Washingtonu a Montrealu a triumf v Cincinnati. V osmifinále US Open vyřídil 3:1 na sety Dominika Koepfera, kterému nastřílel patnáct es. Letošní rok je pro něj průlomový, protože se zvládl posunout na páté místo žebříčku. Proti Wawrinkovi hrál na Wimbledonu 2017 a porazil jej ve čtyrech setech.

Toto čtvrtfinále nám stoprocentně nabídne vzrušující podívanou plnou mocných úderů. Medvedev za poslední měsíc odehrál obrovskou porci zápasů a začíná se na něm projevovat únava. Wawrinka působí svěžím dojmem, hraje čistě a čísla nevynucených chyb mu začínají klesat. Cítí velkou šanci navázat na rok 2016, kdy celý turnaj ovládl. Věříme, že si s Medvedevem poradí a potěší nás v pěkném kurzu 1.91.

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »