Den D, tip na tenisové US OPEN Stan Wawrinka vs. Daniil Medvedev

Čtvrtfinále letošního US Open svedlo dohromady ruskou kometu Daniila Medvedeva a švýcarského matadora Stana Wawrinku. Ten půjde do tohoto zápasu posilněn skalpem Novaka Djokovice, kterému povolil pouhých deset gamů.

Stan zvedá v průběhu turnaje výkonnost. Po slabším začátku ukázal v minulém zápase, čeho je schopný a byl z toho nejlepší letošní výkon, který nijak nesráží Djokovicovi zdravotní komplikace. O tom, že Wawrinka je mužem přesně pro tyto velké zápasy, svědčí fakt, že dokázal vyhrát sedm posledních grandslamových čtvrtfinále.

Daniil Medvedev předvádí letos na tvrdém povrchu neskutečné výkony, které mu přinesly finále na turnajích ve Washingtonu a Montrealu a triumf v Cincinnati. V osmifinále US Open vyřídil 3:1 na sety Dominika Koepfera, kterému nastřílel patnáct es. Letošní rok je pro něj průlomový, protože se zvládl posunout na páté místo žebříčku. Proti Wawrinkovi hrál na Wimbledonu 2017 a porazil jej ve čtyrech setech.

Toto čtvrtfinále nám stoprocentně nabídne vzrušující podívanou plnou mocných úderů. Medvedev za poslední měsíc odehrál obrovskou porci zápasů a začíná se na něm projevovat únava. Wawrinka působí svěžím dojmem, hraje čistě a čísla nevynucených chyb mu začínají klesat. Cítí velkou šanci navázat na rok 2016, kdy celý turnaj ovládl. Věříme, že si s Medvedevem poradí a potěší nás v pěkném kurzu 1.91.

Co budeme sázet v srpnu?

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak

Pokračovat »