Kde jsou ty časy, co jsem si mohla volně vsadit třeba u BET365. To je mimochodem nejlepší sázková kancelář na světě. Jenže tuzemské sázkové kanceláře byly proti tomu a zavedl se nový zákon. Ten spočívá v tom, že už si vsadíte pouze tam, kde mají licenci. Tu musí udělit Ministerstvo financí. Hráči z České republiky tak mohou sázet pouze u Tipsportu a Fortuny. Zbytek bohužel ani zdaleka nekonkuruje.

MFČR udělalo dobrý krok a zahraniční sázkové kanceláře odstřihlo. Pokud i tak někdo působí na českém trhu, je bez milosti blokován. Nyní chce ale stát znovu zvýšit daň, která by měla být z alkoholu, tabáku a hazardu. Ohledně kurzových sázek se daň zvýší na 25% a s jedním velkým dodatkem. Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) přidala nečekaně k zákonu i doložku o zrušení osvobození daně při výhrách nad 100 tisíc korun od daně z příjmu a nyní bude o všem rozhodovat parlament.

To, že to bylo až po připomínkovém řízení, velmi zaskočilo zástupce sázkových kanceláří. Celé je to absurdní, protože jako hlavní argument pro zavedení této daně byly použity výsledky analýzy, které právě nedoporučují zdanění výher. Pokud by to však prošlo, tak by museli všichni úspěšní sázející, pokeroví hráči a výherci v loteriích (včetně státní Účtenkovky), platit 15% srážkovou daň. Tuto srážkovou daň by odváděli přímo provozovatelé Ministerstvu financí České republiky.

Jak vyhrávat v sázení?

Sázení na zápasy je velice chytlavá záležitost. Kdo to jednou zkusí a ještě k tomu vyhraje, začne se o kurzové sázení zajímat. Co je totiž lepšího, něž když vás něco baví a ještě to vydělává peníze. U této činnosti však potřebujete i velkou dávku štěstí. To kolikrát nemusí přát a v tom je ten nejdůležitější zlom. Úspěšní sázkaři neztrácejí hlavu a pokračují v nastoleném systému a strategii. Nyní se budu snažit vypsat to nejdůležitější. První je bank a peníze

Číst článek o sázení »