Semifinále italského poháru svedlo proti sobě dva týmy, které disponují výbornou aktuální formou. Inter Milán stále bojuje o ligový titul a Neapol se po tragickém začátku probrala a předvádí v poslední době výkony, na které jsme u ní zvyklí.

První zápas, který mohli sledovat fanoušci na milánském San Siru, zvládli výsledkově lépe hosté z Neapole a odvezli si cennou výhru 0:1. Inter přes slušnou porci šancí nepřekonal gólmana Padelliho a zdá se, že dá přednost ligové soutěži a pohár obětuje útoku na Scudetto. Svěřencům Genara Gattusa naopak vítězství v poháru pomůže udobřit rozladěné fanoušky a také se dobře naladit před finišující Ligou Mistrů.

Oba týmy disponují velkou palebnou silou a já nevěřím, že se bude opakovat brankově chudé první utkání. Za domácí určitě nastoupí duo Martens a Insigne, které bude větrat obranu milánských. Nerazzurri budou kontrovat nasazením třetího nejlepšího střelce ligy, kterým je Lukaku. Očekávám minimálně tři branky, a proto beru sázku na 2.5 gólu a více v kurzu 1.88 jako dobrou volbu.

Stefanos Tsitsipas – Stan Wawrinka

Máme tady osmifinále French Open a já si zde vybrala jeden tip. Bylo také hodně zajímavé sledovat včerejší den. Do sekce tipy zdarma jsem umístila finále LIGY MISTRŮ s tipem na Liverpool. Ten už dlouhodobě dokazuje, že patří k nejlepším týmům na světě

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »