Semifinále italského poháru svedlo proti sobě dva týmy, které disponují výbornou aktuální formou. Inter Milán stále bojuje o ligový titul a Neapol se po tragickém začátku probrala a předvádí v poslední době výkony, na které jsme u ní zvyklí.

První zápas, který mohli sledovat fanoušci na milánském San Siru, zvládli výsledkově lépe hosté z Neapole a odvezli si cennou výhru 0:1. Inter přes slušnou porci šancí nepřekonal gólmana Padelliho a zdá se, že dá přednost ligové soutěži a pohár obětuje útoku na Scudetto. Svěřencům Genara Gattusa naopak vítězství v poháru pomůže udobřit rozladěné fanoušky a také se dobře naladit před finišující Ligou Mistrů.

Oba týmy disponují velkou palebnou silou a já nevěřím, že se bude opakovat brankově chudé první utkání. Za domácí určitě nastoupí duo Martens a Insigne, které bude větrat obranu milánských. Nerazzurri budou kontrovat nasazením třetího nejlepšího střelce ligy, kterým je Lukaku. Očekávám minimálně tři branky, a proto beru sázku na 2.5 gólu a více v kurzu 1.88 jako dobrou volbu.

Manchester City vs. Southampton a sázka na počet branek

V jedenáctém kole Premier League přivítá Manchester City na svém hřišti Southampton. Hosté utrpěli v minulém kole brutální porážku 0:9 od Leicesteru. Obrana neexistovala a v útoku byli Svatí úplně impotentní. Držení míče měli pouze 27 % a dovolili Leicesteru 25 střel. Southampton se tím propadl

Číst článek »

Nehrajte automaty! A to ani online!

Téměř každý, kdo dospívá, hledá nějaký ten přivýdělek. Také by každý chtěl za málo muziky hodně peněz, proto kolikrát zkouší různé možnosti a varianty, které jsou až zarážející. U kluků v mém věku jsem si všimla, jak si naivně mysleli, že vydělají na výherních automatech. Opak je pravdou. Znám několik lidí, kteří podlehli této zkáze a skončili jako úplné trosky. Proč lidé hrají automaty a co je k tomu táhne? Pokud zkusíte kurzové sázení, je alespoň nějaká šance výsledek

Číst článek o sázení »