Semifinále italského poháru svedlo proti sobě dva týmy, které disponují výbornou aktuální formou. Inter Milán stále bojuje o ligový titul a Neapol se po tragickém začátku probrala a předvádí v poslední době výkony, na které jsme u ní zvyklí.

První zápas, který mohli sledovat fanoušci na milánském San Siru, zvládli výsledkově lépe hosté z Neapole a odvezli si cennou výhru 0:1. Inter přes slušnou porci šancí nepřekonal gólmana Padelliho a zdá se, že dá přednost ligové soutěži a pohár obětuje útoku na Scudetto. Svěřencům Genara Gattusa naopak vítězství v poháru pomůže udobřit rozladěné fanoušky a také se dobře naladit před finišující Ligou Mistrů.

Oba týmy disponují velkou palebnou silou a já nevěřím, že se bude opakovat brankově chudé první utkání. Za domácí určitě nastoupí duo Martens a Insigne, které bude větrat obranu milánských. Nerazzurri budou kontrovat nasazením třetího nejlepšího střelce ligy, kterým je Lukaku. Očekávám minimálně tři branky, a proto beru sázku na 2.5 gólu a více v kurzu 1.88 jako dobrou volbu.

Lipsko vyzve doma Tottenham

Osmifinálová fáze Ligy mistrů má před sebou odvety a líbí se mi zápas mezi německým Red Bullem a londýnským Tottenhamem. První střetnutí, které se odehrálo na hřišti Tottenhamu, přineslo poměrně vyrovnaný průběh, ale větší radost měli na konci hosté z Lipska. Red Bull

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »