Co budeme sázet v srpnu?

sazeni_srpen

Nejtěžší měsíc na sázení je konečně za námi. Červenec je každoročně nejslabší. Nebudu však výjimkou, protože podle statistik sázkových kanceláří jsou sázkaři v tomto období ve výrazném mínusu. Nevím, jak si to mám vysvětlit, ale bude nejspíše tím, že je omezená nabídka, fotbalové sezony teprve začínají a lidé/sportovci si zkrátka užívají léto.

Tipy zdarma i placené nám skončily v měsíci červenec v plusu, což je důležité a nyní se podíváme, co nás čeká v srpnu. Ten už bude na sázení vcelku bohatý, protože uvidíme vyřazovací části Ligy mistrů UEFA a Evropské ligy UEFA. Tipy na fotbal, kde už opravdu o něco jde, jistě nevynechám a udělám kompletní analýzy. Některé zde vložím zdarma, některé pak budou klasicky placené. Každý ale bude mít příležitost vidět mojí práci. Dále už se budou hrát přátelské zápasy Extraligy, kde určitě taky nějaký ten tip zkusíme. Mám několik spolužáků, kteří hrají hokej a pokud budou nějaké solidní informace, které se mi budou zdát, jistě se s vámi podělím. Když totiž dostanu nějakou zprávu a tip, nesázím ho slepě, ale vše si projdu i sama. Pokud tomu pak věřím, tip si vsadím. Také pak odměním zdroj, protože vím, že v dnešní době není nic zadarmo.

Jistě jste si však všimli, že se nejvíce zaměřuji na tenis. Ten nebude ochuzený. Podíváme se na betonové povrchy do USA, kde většinou válejí domácí borci a začne nám také skvělé US OPEN. To už budu sledovat čtvrtým rokem, takže se moc těším. Tip zdarma budu dávat nyní obden, placených tipů čekejte tento měsíc kolem 20-25. Budu se snažit zasílat především kvalitu. Všimla jsem si totiž, že sázkaře většinou rozhodí každá prohra, takže budu eliminovat neúspěchy.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka