Zápasy skupinové fáze Ligy mistrů se nám přehouply do druhé poloviny a já jsem si vybrala pro další analýzu souboj Chelsea a Ajaxu. Ten s přehledem kraluje tabulce Eredivisie s náskokem šesti bodů na druhý Alkmaar.

V posledních dvou ligových zápasech nastřílel Ajax pokaždé čtyři branky a inkasoval dvakrát. V Lize mistrů je na tom Ajax také dobře. Získal zatím šest bodů a dělí se o první příčku právě s Chelsea.

Ta se po slabším začátku rozjela k výborným výkonů a v Premier League ztrácí na druhý Manchester City pouze dva body. Tým Franka Lamparda vyhrál osm z posledních devíti soutěžních utkání a v šesti vstřelil minimálně dvě branky. V předchozím utkání, které se odehrálo v aréně Johana Cruijffa v Amsterdamu, zvítězila Chelsea nejtěsnějším možným výsledkem 0:1. Vyrovnaný průběh utkání zlomil až v 86. minutě střídající Batshuayi.

Vítěz tohoto duelu udělá velký krok do vyřazovací části. Chelsea je doma opravdu silná a já věřím, že podobné zaváhání, které předvedla s Valencií, se již nebude opakovat. V útoku opět nastoupí nebezpečný rychlík Abraham a domácí si připíšou důležitou výhru. Kurz na Chelsea je 1.94.

Jak být úspěšný v sázení? Vyvarujte se zbytečných chyb

Každý sázkař hledá návod, jak být úspěšný v sázení. Jenže pro kurzové sázení musíte mít určitý cit a jasnou hlavu, jinak nikdy pořádné peníze nevyděláte. Tipovaní zápasů je nejvíce zrádné v tom, že lidé vidí rychlý výdělek bez práce. Je to ale přesně opačně. Rychlé peníze to možná jsou, ale vytažené z vaší peněženky. Návod na úspěšné sázení prostě neexistuje a určitě vám dnes také nikdo neporadí, jak zbohatnout. I já jsem si musela projít určitým časem, než mi

Číst článek o sázení »