Kvalifikace o Euro 2020 se blíží ke konci a já jsem si pro vás připravila analýzu k zápasu naší reprezentace s celkem Kosova. Karty jsou rozdané jasně, pokud se nám podaří zvítězit, cesta na šampionát je otevřená a můžeme začít slavit další postup na mistrovství starého kontinentu.

V minulém kvalifikačním zápase jsme byli svědky jednoho z nejlepších výkonů našeho týmu za dlouhá léta. Výhra 2:1 nad favorizovanou Anglií dala zapomenout na některá rozpačitá vystoupení jako bylo například to v Kosovu. S naším čtvrtečním soupeřem odehrála parta trenéra Šilhavého ostudnou partii, kdy ani vedení jedna nula nepomohlo a po pasivním výkonu přišla zasloužená porážka.

Další odstrašují představení bylo v prvním poločase posledního přípravného utkání, kdy naši inkasovali tři branky od Severního Irska. V druhé půli naštěstí přišlo velké obrození a konečná remíza 3:3 byla vzhledem k průběhu utkání úspěch. O Kosovu není v této analýze mnoho co napsat. Češi jsou silnějším týmem na všech postech a pokud k utkání přistoupí zodpovědně, mělo by se jednat o jasnou záležitost. Motivace je jasná a kurz 1.70 je vzhledem k rozložení sil ještě slušný.

Tipy na Premier League: Watford vs. Arsenal

Po reprezentační přestávce se opět naplno rozbíhají ligové soutěže, kde v rámci pátého kola Premier League hostí Watford tým Arsenalu. Oba týmy se nacházejí v diametrálně odlišné pozici. Domácí se s pouhým jedním bodem krčí na konci tabulky, Kanonýři z Londýna i přes těžký los

Číst článek »

Nenechte se při sázení zlomit prohrou

Pokud někdo začíná sázet, tak jeho první a naivní představa je, že pohodlně a bez práce vydělá peníze. Řeknu vám, živit se kurzovým sázením je doslova očistec. Můj případ to není, mám naštěstí i jiné aktivity, které mi zajišťují příjmy do dalších měsíců a dost se otáčím, abych si žila trochu na úrovni. Ale bez práce nejsou koláče, s tím se musí počítat. A když nad tím vůbec přemýšlím, tak se na peníze z kurzového sázení spoléhat stejně nemůžete,

Číst článek o sázení »