Kvalifikace o Euro 2020 se blíží ke konci a já jsem si pro vás připravila analýzu k zápasu naší reprezentace s celkem Kosova. Karty jsou rozdané jasně, pokud se nám podaří zvítězit, cesta na šampionát je otevřená a můžeme začít slavit další postup na mistrovství starého kontinentu.

V minulém kvalifikačním zápase jsme byli svědky jednoho z nejlepších výkonů našeho týmu za dlouhá léta. Výhra 2:1 nad favorizovanou Anglií dala zapomenout na některá rozpačitá vystoupení jako bylo například to v Kosovu. S naším čtvrtečním soupeřem odehrála parta trenéra Šilhavého ostudnou partii, kdy ani vedení jedna nula nepomohlo a po pasivním výkonu přišla zasloužená porážka.

Další odstrašují představení bylo v prvním poločase posledního přípravného utkání, kdy naši inkasovali tři branky od Severního Irska. V druhé půli naštěstí přišlo velké obrození a konečná remíza 3:3 byla vzhledem k průběhu utkání úspěch. O Kosovu není v této analýze mnoho co napsat. Češi jsou silnějším týmem na všech postech a pokud k utkání přistoupí zodpovědně, mělo by se jednat o jasnou záležitost. Motivace je jasná a kurz 1.70 je vzhledem k rozložení sil ještě slušný.

Leicester si odveze všechny body z Brightonu

Anglickou Premier League čeká tento víkend třinácté kolo a já jsem si vybrala zápas mezi Brightonem a Leicesterem. Domácí Brighton se drží na jedenácté příčce v tabulce, když dokázal nasbírat patnáct bodů. Vcelku produktivní útok sráží děravá obrana, která inkasovala již sedmnáctkrát. Leicester

Číst článek »

Nejsázenější zápasy a tipy? Nevychází!

Pokud si pamatujete dobu poboček, všude kolem nás byly cedule a na nich nejsázenější zápasy. Pokud jste však vsadili, málokdy přišla výhra a tyto tipy byly spíše ztrátové. Jedná se totiž o marketingový tah a rychlou inspiraci pro sázkaře, která je však úplně bezvýznamná. Každý také zažil, že mu někdo vyprávěl o tutovce, která musí vyjít. Samozřejmě nevyšla. Kdo takové zápasy vůbec šíří? Jsou to samotné sázkové kanceláře, které matou sázkaře vypsanými kurzy. Všichni dobře víme, že pokud kurz

Číst článek o sázení »