Kvalifikace o Euro 2020 se blíží ke konci a já jsem si pro vás připravila analýzu k zápasu naší reprezentace s celkem Kosova. Karty jsou rozdané jasně, pokud se nám podaří zvítězit, cesta na šampionát je otevřená a můžeme začít slavit další postup na mistrovství starého kontinentu.

V minulém kvalifikačním zápase jsme byli svědky jednoho z nejlepších výkonů našeho týmu za dlouhá léta. Výhra 2:1 nad favorizovanou Anglií dala zapomenout na některá rozpačitá vystoupení jako bylo například to v Kosovu. S naším čtvrtečním soupeřem odehrála parta trenéra Šilhavého ostudnou partii, kdy ani vedení jedna nula nepomohlo a po pasivním výkonu přišla zasloužená porážka.

Další odstrašují představení bylo v prvním poločase posledního přípravného utkání, kdy naši inkasovali tři branky od Severního Irska. V druhé půli naštěstí přišlo velké obrození a konečná remíza 3:3 byla vzhledem k průběhu utkání úspěch. O Kosovu není v této analýze mnoho co napsat. Češi jsou silnějším týmem na všech postech a pokud k utkání přistoupí zodpovědně, mělo by se jednat o jasnou záležitost. Motivace je jasná a kurz 1.70 je vzhledem k rozložení sil ještě slušný.

Sázka na vstřelené branky v prvním poločase

V pátém kole německé nejvyšší soutěže přivítá devátý celek tabulky Eintracht Frankfurt svého souseda na šesté příčce Borussii Dortmund. Domácí zatím předvádí slušné výkony a mají zatím na kontě dvě výhry a dvě porážky při pěti vstřelených a pěti inkasovaných brankách. V posledním

Číst článek »

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »