Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli. Bude ale takový výkon stačit dnes na Kanadu?

Ani nevíte, jak bych naší reprezentaci přála zlatou placku. Kvůli tomu ale nemohu sázet Česko. Z minulých let dobře vím, že prostě na Kanadu neumíme. Všude kolem je tisíce vlastenců a občas až nevěřím, co dokážou napsat a kolik peněz na náš tým vsadit. Já upřímně nevidím žádnou výhodu pro nás. Protože jsou zápasy Česka na tomto Mistrovství světa nejnavštěvovanější, jde na Kanadu logicky kurz nahoru. Třeba kurz 1.80 bych nebrala, ale 2.20 na Kanadu musím dnes povinně vsadit. Na zápas raději koukat nebudu. Přála bych to nám, ale pro mou peněženku je varianta jasná. Užijte si hokej a zítra se těším u další analýzy.

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »