Česká reprezentace přivítá hvězdný celek Anglie v kvalifikaci na EURO 2020

Dnešní analýzu nemohu věnovat jinému zápasu, než je souboj naší reprezentace s hvězdami nabitým týmem Anglie. Ostrované zatím proplouvají kvalifikací jako ledoborec a ničí vše, co se jim postaví do cesty. Z odehraných čtyř zápasů vytěžili plný počet dvanácti bodů za čtyři jasná vítězství. O síle týmu, který si poskládal trenér Gareth Southgate, se přesvědčila naše reprezentace v prvním vzájemném zápase. Angličané nás ve Wembley totálně přejeli a výsledek 5:0 pro domácí byl ještě milosrdný.

Družina trenéra Šilhavého doufá, že tentokrát to bude na Sinobo Stadium úplně jiná písnička. V minulé reprezentační přestávce sice přišla ostudná prohra na půdě Kosova, ale tým se dokázal sebrat a v životně důležitém utkání na hřišti Černé Hory zabral a odvezl tři body za jasnou výhru 0:3.

Anglie nastřílela ve čtyřech kvalifikačních zápasech neuvěřitelných devatenáct gólů! Českou defenzivu čeká v pátek večer těžká práce. Jedinou útěchou je, že Harry Kane i Raheem Sterling neoplývají v posledních zápasech takovou formu jako při posledním vzájemném zápase. Tento boj si osobně užiji na stadionu a doufám, že naši chlapci zvítězí. Když odložím růžové brýle vášnivé fanynky, tak musím uznat, že reálnější je dělba bodů. Proto volím sázku na neprohru domácích v kurzu 2.85.