Dnešní analýzu nemohu věnovat jinému zápasu, než je souboj naší reprezentace s hvězdami nabitým týmem Anglie. Ostrované zatím proplouvají kvalifikací jako ledoborec a ničí vše, co se jim postaví do cesty. Z odehraných čtyř zápasů vytěžili plný počet dvanácti bodů za čtyři jasná vítězství. O síle týmu, který si poskládal trenér Gareth Southgate, se přesvědčila naše reprezentace v prvním vzájemném zápase. Angličané nás ve Wembley totálně přejeli a výsledek 5:0 pro domácí byl ještě milosrdný.

Družina trenéra Šilhavého doufá, že tentokrát to bude na Sinobo Stadium úplně jiná písnička. V minulé reprezentační přestávce sice přišla ostudná prohra na půdě Kosova, ale tým se dokázal sebrat a v životně důležitém utkání na hřišti Černé Hory zabral a odvezl tři body za jasnou výhru 0:3.

Anglie nastřílela ve čtyřech kvalifikačních zápasech neuvěřitelných devatenáct gólů! Českou defenzivu čeká v pátek večer těžká práce. Jedinou útěchou je, že Harry Kane i Raheem Sterling neoplývají v posledních zápasech takovou formu jako při posledním vzájemném zápase. Tento boj si osobně užiji na stadionu a doufám, že naši chlapci zvítězí. Když odložím růžové brýle vášnivé fanynky, tak musím uznat, že reálnější je dělba bodů. Proto volím sázku na neprohru domácích v kurzu 2.85.

Kdo vyhraje US OPEN? Moje tipy na muže i ženy

Od dvacátého srpna do osmého září se dočkáme dalšího ročníku tenisového US OPEN. Každoročně se na tento turnaj velmi těším, jelikož se hraje na tvrdém povrchu a není tolik překvapení. Největší výhodou pak je, že se hraje na tři vítězné sety, takže většinou

Číst článek »

Na jaký sport sázet a vyhrávat?

Přichází mi dotazy, na jaký sport je nejlepší sázet. V dnešní době si můžeme vsadit téměř na cokoliv, proto je potřeba si vybrat svůj sport a nesázet bez rozmyslu na všechno možné. Vždy si vyberte takovou oblast, které nejvíce rozumíte. Přece nebudu sázet na něco proto, že jsou na to vypsané vysoké kurzy, ale přitom je to pro mě španělská vesnice. Fotbal rozhodně patří mezi nejoblíbenější sázkařské sporty, proto zde můžeme najít velkou spoustu možností sázek. U sledovanějších fotbalových

Číst článek o sázení »