Dnešní analýzu nemohu věnovat jinému zápasu, než je souboj naší reprezentace s hvězdami nabitým týmem Anglie. Ostrované zatím proplouvají kvalifikací jako ledoborec a ničí vše, co se jim postaví do cesty. Z odehraných čtyř zápasů vytěžili plný počet dvanácti bodů za čtyři jasná vítězství. O síle týmu, který si poskládal trenér Gareth Southgate, se přesvědčila naše reprezentace v prvním vzájemném zápase. Angličané nás ve Wembley totálně přejeli a výsledek 5:0 pro domácí byl ještě milosrdný.

Družina trenéra Šilhavého doufá, že tentokrát to bude na Sinobo Stadium úplně jiná písnička. V minulé reprezentační přestávce sice přišla ostudná prohra na půdě Kosova, ale tým se dokázal sebrat a v životně důležitém utkání na hřišti Černé Hory zabral a odvezl tři body za jasnou výhru 0:3.

Anglie nastřílela ve čtyřech kvalifikačních zápasech neuvěřitelných devatenáct gólů! Českou defenzivu čeká v pátek večer těžká práce. Jedinou útěchou je, že Harry Kane i Raheem Sterling neoplývají v posledních zápasech takovou formu jako při posledním vzájemném zápase. Tento boj si osobně užiji na stadionu a doufám, že naši chlapci zvítězí. Když odložím růžové brýle vášnivé fanynky, tak musím uznat, že reálnější je dělba bodů. Proto volím sázku na neprohru domácích v kurzu 2.85.

Sázím tip na španělský Superpohár

Souboj dvou španělských gigantů určí, kdo se dostane do finále o další cennou trofej, kterou bezpochyby je ŠPANĚLSKÝ superpohár. Atletico Madrid by jej získalo již potřetí v řadě, ale první překážkou na této cestě mu nebude nikdo menší než ligový šampion Barcelona. Ta

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »