Dnešní analýzu nemohu věnovat jinému zápasu, než je souboj naší reprezentace s hvězdami nabitým týmem Anglie. Ostrované zatím proplouvají kvalifikací jako ledoborec a ničí vše, co se jim postaví do cesty. Z odehraných čtyř zápasů vytěžili plný počet dvanácti bodů za čtyři jasná vítězství. O síle týmu, který si poskládal trenér Gareth Southgate, se přesvědčila naše reprezentace v prvním vzájemném zápase. Angličané nás ve Wembley totálně přejeli a výsledek 5:0 pro domácí byl ještě milosrdný.

Družina trenéra Šilhavého doufá, že tentokrát to bude na Sinobo Stadium úplně jiná písnička. V minulé reprezentační přestávce sice přišla ostudná prohra na půdě Kosova, ale tým se dokázal sebrat a v životně důležitém utkání na hřišti Černé Hory zabral a odvezl tři body za jasnou výhru 0:3.

Anglie nastřílela ve čtyřech kvalifikačních zápasech neuvěřitelných devatenáct gólů! Českou defenzivu čeká v pátek večer těžká práce. Jedinou útěchou je, že Harry Kane i Raheem Sterling neoplývají v posledních zápasech takovou formu jako při posledním vzájemném zápase. Tento boj si osobně užiji na stadionu a doufám, že naši chlapci zvítězí. Když odložím růžové brýle vášnivé fanynky, tak musím uznat, že reálnější je dělba bodů. Proto volím sázku na neprohru domácích v kurzu 2.85.

Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín

Německá Bundesliga jako jediná prestižní soutěž na starém kontinentě pokračuje bez přerušení dále. Naši západní sousedé si nedělají z koronaviru velkou hlavu, a proto máme možnost vsadit si na zápas dvou týmů ze středu tabulky. Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín, která na

Číst článek »

Verifikace, k čemu slouží ověření tipů?

Verifikace tipů, co to je? Tento pojem znamená ověření tipů třetí stranou. Pokud tedy někdo poskytuje tipy a chce za ně peníze, může mít verifikaci tipů, která pomáhá získat důvěru kupujících. Tipy sázkař zasílá nebo vkládá na jiný server, kde je pak už nemůže změnit. Statistika je tedy pravdivá a pokud se s ní někdo prezentuje, většinou by se nemělo jednat o podvod. Já si však myslím, že verifikace tipů je zcela zbytečná, protože si dnes sázkaře můžete ověřit

Číst článek o sázení »