Češi neumí sázet, 99% sázkařů je v mínusu

klarka_sazeni

Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy, viděla.

Je plný internet toho, že i ti nejlepší sázkaři dosahují pár procent zisku. Klidně mohou dva měsíce prodělávat, což nevadí, když je pak několik následujících v plusu. Nejvíce mi však vadí to, že pokud nevyjde několik tipů, chodí mi jen samé nadávky. Ať už na e-mail nebo na messsenger. Budete se divit, ale kolikrát stačí i dva neúspěšné tipy a lidé negativně soudí, což provází i hrubé nadávky. Nevím, jestli je to normální, ale čím jsem si jistá, je to, že to s každým myslím dobře a potěší mě každá výhra. Chci vyhrávat já, chci, aby vyhrával každý, kdo se ke mě přidá.

Sama jsem si zkusila předplatit několik sázkových poradenství. Někdo už se ani neozval a na denním pořádku bylo, že si upravovali statistiku a dávali do historie pouze zelené tipy. Vše podvod. To zde nečekejte. I kdybych tři měsíce prohrávala, budu stále pokračovat a v sázení se zdokonalovat. Není však cesta se do kurzového sázení vůbec pouštět, pokud člověk sotva vyžije a doufá v zázrak. Znám dobře doby, kdy jsem žila takzvaně z ”z ruky do huby” a ze zbylých peněz jsem se snažila vyhrát něco navíc. Ani nemusím pokračovat a už jistě víte, jak to dopadlo.

Chci, aby každý věděl, že web Klárky tipy je originální a bude tu stále. Nesuďte mě jako člověka, pokud vám pár tipů nevyjde. Stále je to sázení a rozhodují prvky náhody. Já to také nesvádím na samotné hráče. Uznávám svou chybu a špatný výběr, ze kterého se snažím poučit. Nezapomínejte, že 99% internetu se vás snaží do kurzového sázení nalákat a přiživit se na vás. Všechny ty nesmyslné analýzy a partnerské stránky, které se tváří, že vám chtějí pomoc, jsou tu jen od toho, aby vás donutily prohrávat peníze. Já se snažím všem otevřít oči, naučit vás o sázení více přemýšlet a také něco vyhrát. Dobít výplatu a prohrát ji za den, to umí každý a je to cesta do pekel.

Díky Klárce jsem přišel na to, jak přemýšlet při sázení. Už nesázím z nudy, ale snažím se hledat informace a vést si statistiky. Když jsem si spočítal, kolik jsem prohrál, bylo mi až smutno. Tento blog mi ukázal, jak na to. Každý den si přijdu pro tip zdarma a navíc jsem si objednal i VIP analýzy. Je zajímavé pozorovat myšlení Klárky a volbu její sázky. Výsledky jsou určitě příjemným překvapením. Jen tak dále a děkuji. Jsem šťastný, že jsem po tolika letech našel stránku, která chce opravdu pomáhat.
Míra D.
Manažer prodeje
Není umění prohrávat peníze a vztekat se na všechny strany. Umění je být alespoň něco málo v plusu a neustále se v oblasti kurzového sázení vzdělávat. Vím, že člověk potřebuje i hodně štěstí, aby to vyšlo, ale Klárky tipy mají logiku. I když občas nevyjdou, tak je vidět, že už v tom chodí docela dlouho. Manžel pořád probírá sázení s chlapama u piva, ale když mu kolikrát řeknu informace, které jsem se tady dočetla, docela kouká. Je sranda pozorovat, jak nevěří, když mi tip ještě vyjde. Teď už vím, že v pohodě může sázet i žena a být úspěšná.
Miloslava Š.
Sekretářka