Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy, viděla.

Je plný internet toho, že i ti nejlepší sázkaři dosahují pár procent zisku. Klidně mohou dva měsíce prodělávat, což nevadí, když je pak několik následujících v plusu. Nejvíce mi však vadí to, že pokud nevyjde několik tipů, chodí mi jen samé nadávky. Ať už na e-mail nebo na messsenger. Budete se divit, ale kolikrát stačí i dva neúspěšné tipy a lidé negativně soudí, což provází i hrubé nadávky. Nevím, jestli je to normální, ale čím jsem si jistá, je to, že to s každým myslím dobře a potěší mě každá výhra. Chci vyhrávat já, chci, aby vyhrával každý, kdo se ke mě přidá.

Sama jsem si zkusila předplatit několik sázkových poradenství. Někdo už se ani neozval a na denním pořádku bylo, že si upravovali statistiku a dávali do historie pouze zelené tipy. Vše podvod. To zde nečekejte. I kdybych tři měsíce prohrávala, budu stále pokračovat a v sázení se zdokonalovat. Není však cesta se do kurzového sázení vůbec pouštět, pokud člověk sotva vyžije a doufá v zázrak. Znám dobře doby, kdy jsem žila takzvaně z ”z ruky do huby” a ze zbylých peněz jsem se snažila vyhrát něco navíc. Ani nemusím pokračovat a už jistě víte, jak to dopadlo.

Chci, aby každý věděl, že web Klárky tipy je originální a bude tu stále. Nesuďte mě jako člověka, pokud vám pár tipů nevyjde. Stále je to sázení a rozhodují prvky náhody. Já to také nesvádím na samotné hráče. Uznávám svou chybu a špatný výběr, ze kterého se snažím poučit. Nezapomínejte, že 99% internetu se vás snaží do kurzového sázení nalákat a přiživit se na vás. Všechny ty nesmyslné analýzy a partnerské stránky, které se tváří, že vám chtějí pomoc, jsou tu jen od toho, aby vás donutily prohrávat peníze. Já se snažím všem otevřít oči, naučit vás o sázení více přemýšlet a také něco vyhrát. Dobít výplatu a prohrát ji za den, to umí každý a je to cesta do pekel.

Česko – Kanada

Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli.

Číst článek »

V sázení je důležitý instinkt

Dnes bych se chtěla rozepsat o jedné důležité vlastnosti, kterou každý sázkař potřebuje. Ano, jak už název napovídá, jedná se o instinkt. Kdyby bylo jednoduché opsat někde tipy a sázením se živit, neexistovaly by sázkové kanceláře. Ty jsou naopak natolik výdělečné, že klidně mohou státu odvádět až 40% zisku jako daň. To vypovídá jasně o tom, že sázkové kanceláře vydělávají ohromné sumy a v první řadě jim jde hlavně o jejich vlastní zisk. Ne, nemá cenu opisovat analýzy na

Číst článek o sázení »