Na internetu funguji teprve dva měsíce a nyní se podělím o své dosavadní zkušenosti. Asi vás nepřekvapí, že jsem z toho docela smutná. Co bych ale čekala, že se lidé, kteří se chtějí sázením živit, budou o toto odvětví více zajímat a také v tomto oboru vzdělávat. To ale u většiny vůbec neexistuje Chtějí peníze dnes a co bude zítra, to už nikoho nezajímá. To je ten nejhorší přístup k sázení, který jsem za krátkou dobu, co poskytuji tipy, viděla.

Je plný internet toho, že i ti nejlepší sázkaři dosahují pár procent zisku. Klidně mohou dva měsíce prodělávat, což nevadí, když je pak několik následujících v plusu. Nejvíce mi však vadí to, že pokud nevyjde několik tipů, chodí mi jen samé nadávky. Ať už na e-mail nebo na messsenger. Budete se divit, ale kolikrát stačí i dva neúspěšné tipy a lidé negativně soudí, což provází i hrubé nadávky. Nevím, jestli je to normální, ale čím jsem si jistá, je to, že to s každým myslím dobře a potěší mě každá výhra. Chci vyhrávat já, chci, aby vyhrával každý, kdo se ke mě přidá.

Sama jsem si zkusila předplatit několik sázkových poradenství. Někdo už se ani neozval a na denním pořádku bylo, že si upravovali statistiku a dávali do historie pouze zelené tipy. Vše podvod. To zde nečekejte. I kdybych tři měsíce prohrávala, budu stále pokračovat a v sázení se zdokonalovat. Není však cesta se do kurzového sázení vůbec pouštět, pokud člověk sotva vyžije a doufá v zázrak. Znám dobře doby, kdy jsem žila takzvaně z ”z ruky do huby” a ze zbylých peněz jsem se snažila vyhrát něco navíc. Ani nemusím pokračovat a už jistě víte, jak to dopadlo.

Chci, aby každý věděl, že web Klárky tipy je originální a bude tu stále. Nesuďte mě jako člověka, pokud vám pár tipů nevyjde. Stále je to sázení a rozhodují prvky náhody. Já to také nesvádím na samotné hráče. Uznávám svou chybu a špatný výběr, ze kterého se snažím poučit. Nezapomínejte, že 99% internetu se vás snaží do kurzového sázení nalákat a přiživit se na vás. Všechny ty nesmyslné analýzy a partnerské stránky, které se tváří, že vám chtějí pomoc, jsou tu jen od toho, aby vás donutily prohrávat peníze. Já se snažím všem otevřít oči, naučit vás o sázení více přemýšlet a také něco vyhrát. Dobít výplatu a prohrát ji za den, to umí každý a je to cesta do pekel.

Sázka a tip na FA Cup

Tento víkend se kola Premier League zastaví, aby dostal prostor tradiční a na ostrovech velmi oblíbený FA Cup. Domácí Fulham, kterému se v Championship poměrně daří, vyzve Aston Villu, která se naopak strachuje o holou existenci v Premier League. Od pásma sestupu jí dělí jediný

Číst článek »

Nejsázenější zápasy a tipy? Nevychází!

Pokud si pamatujete dobu poboček, všude kolem nás byly cedule a na nich nejsázenější zápasy. Pokud jste však vsadili, málokdy přišla výhra a tyto tipy byly spíše ztrátové. Jedná se totiž o marketingový tah a rychlou inspiraci pro sázkaře, která je však úplně bezvýznamná. Každý také zažil, že mu někdo vyprávěl o tutovce, která musí vyjít. Samozřejmě nevyšla. Kdo takové zápasy vůbec šíří? Jsou to samotné sázkové kanceláře, které matou sázkaře vypsanými kurzy. Všichni dobře víme, že pokud kurz

Číst článek o sázení »