Pro dnešní analýzu jsem si vybrala zajímavé utkání čtvrtého kola mého oblíbeného FA Cupu. Střetnou se v něm favorizovaný Leicester s doma velmi dobře hrajícím Brentfordem.

Včely zatím prožívají úspěšnou sezónu a jsou na nejlepší cestě do playoff, ve kterém zabojují o postup do Premier League. Svěřenci Thomase Franka si ze svého Griffin Parku udělali nedobytnou pevnost a dokázali zvítězit již v 7 zápasech v řadě. Spolehnout se mohou hlavně na výbornou střeleckou formu, kterou disponuje Brian Mbeumo.

Hosté se naopak v novém roce trochu zasekli. Nepříjemnou sérii tří zápasů bez výhry dokázali utnout až v posledním ligovém kole, kdy si s chutí zastříleli proti West Hamu a zvítězili 4:1. Dvěma góly se o to přičinil útočník Ayoze Perez.

Lišky jsou jasný favorit i v tomto utkání, ale pro domácí bude souboj s týmem z čela Premier League velký svátek. Požene je vyprodaný stadion a budou chtít minimálně remízu, opakování duelu a další peníze s tím spojené. Oba týmy nemají problém střílet branky a já věřím, že minimálně třech gólů se dočkáme i tentokrát. Sázka na 2.5 branky a více je navíc ohodnocena slušným kurzem 1.88.

Vojtovo Sázení skončilo? Prodejci tipů a dnešní sázkové kanceláře

Když jsem po dlouhé době hledala stránku Vojtovo Sázení, vypadá to, že přišel konec. Už přes rok nabízel neznámý provozovatel tipy zdarma a žádná další aktivita jako v minulosti neproběhla. Jaké jsem já osobně měla zkušenosti se stránkou Vojtovo Sázení? Je jí opravdu konec? Ještě dnes si pamatuji na boom Vojtovo Sázení. Skvělé promo, krásné tiket a nebylo sázkaře, který by tento pojem neznal. I já jsem zkusila premium tipy a je pravda, že se od začátku dařilo. Postupně

Číst článek o sázení »