Pro dnešní analýzu jsem si vybrala zajímavé utkání čtvrtého kola mého oblíbeného FA Cupu. Střetnou se v něm favorizovaný Leicester s doma velmi dobře hrajícím Brentfordem.

Včely zatím prožívají úspěšnou sezónu a jsou na nejlepší cestě do playoff, ve kterém zabojují o postup do Premier League. Svěřenci Thomase Franka si ze svého Griffin Parku udělali nedobytnou pevnost a dokázali zvítězit již v 7 zápasech v řadě. Spolehnout se mohou hlavně na výbornou střeleckou formu, kterou disponuje Brian Mbeumo.

Hosté se naopak v novém roce trochu zasekli. Nepříjemnou sérii tří zápasů bez výhry dokázali utnout až v posledním ligovém kole, kdy si s chutí zastříleli proti West Hamu a zvítězili 4:1. Dvěma góly se o to přičinil útočník Ayoze Perez.

Lišky jsou jasný favorit i v tomto utkání, ale pro domácí bude souboj s týmem z čela Premier League velký svátek. Požene je vyprodaný stadion a budou chtít minimálně remízu, opakování duelu a další peníze s tím spojené. Oba týmy nemají problém střílet branky a já věřím, že minimálně třech gólů se dočkáme i tentokrát. Sázka na 2.5 branky a více je navíc ohodnocena slušným kurzem 1.88.

Belshina Bobruisk je nováčkem

Nováček se dočká premiérové výhry

V Bělorusku se hraje dále a navíc před „plnými“ ochozy diváků. V páteční předehrávce se podívám na souboj dvou týmů, které by na start nového ročníku raději zapomněli. Domácí Belshina Bobruisk prohrála oba úvodní duely. Nejprve nestačila na FC Minsk, podlehla mu doma

Číst článek »

Miliardový byznys, limity a blokace od sázkových kanceláří

Od doby, kdy vešel v platnost nový zákon, je stále těžší porážet sázkové kanceláře. Ty si přímo “vyřvaly” blokaci zahraničních sázkových kanceláří, což velice razantně ostříhalo trh. Už neplatí, že si můžete vsadit, kde zrovna chcete. Jako občan České republiky musíte využít pouze tuzemské kanceláře. Jelikož není dostatečná konkurence, sázkové kanceláře si nyní mohou dělat to, co se jim zlíbí. K tomu patří i blokace hráčů a různé limity. Však to znáte, pokud zrovna prohráváte, je vše v pořádku.

Číst článek o sázení »