Pro dnešní analýzu jsem si vybrala zajímavé utkání čtvrtého kola mého oblíbeného FA Cupu. Střetnou se v něm favorizovaný Leicester s doma velmi dobře hrajícím Brentfordem.

Včely zatím prožívají úspěšnou sezónu a jsou na nejlepší cestě do playoff, ve kterém zabojují o postup do Premier League. Svěřenci Thomase Franka si ze svého Griffin Parku udělali nedobytnou pevnost a dokázali zvítězit již v 7 zápasech v řadě. Spolehnout se mohou hlavně na výbornou střeleckou formu, kterou disponuje Brian Mbeumo.

Hosté se naopak v novém roce trochu zasekli. Nepříjemnou sérii tří zápasů bez výhry dokázali utnout až v posledním ligovém kole, kdy si s chutí zastříleli proti West Hamu a zvítězili 4:1. Dvěma góly se o to přičinil útočník Ayoze Perez.

Lišky jsou jasný favorit i v tomto utkání, ale pro domácí bude souboj s týmem z čela Premier League velký svátek. Požene je vyprodaný stadion a budou chtít minimálně remízu, opakování duelu a další peníze s tím spojené. Oba týmy nemají problém střílet branky a já věřím, že minimálně třech gólů se dočkáme i tentokrát. Sázka na 2.5 branky a více je navíc ohodnocena slušným kurzem 1.88.

Belshina Bobruisk je nováčkem

Nováček se dočká premiérové výhry

V Bělorusku se hraje dále a navíc před „plnými“ ochozy diváků. V páteční předehrávce se podívám na souboj dvou týmů, které by na start nového ročníku raději zapomněli. Domácí Belshina Bobruisk prohrála oba úvodní duely. Nejprve nestačila na FC Minsk, podlehla mu doma

Číst článek »

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »