V této analýze se zaměřím na zápas v již prakticky rozhodnuté skupině J. Lídr z Itálie, který má postup jasný, zavítá na hřiště Bosny a Hercegoviny, která je na čtvrtém místě prakticky bez šance. Druhý tým skupiny Finsko hraje doma s Lichnštejnskem a pouze totální kolaps seveřanů jim může zabránit v zisku tří bodů a uhájení druhé postupové příčky.

Mě ale zajímá duel Itálie, která je právě s Bosnou a Hercegovinou nejgólovějším týmem skupiny. Itálie má osm zápasů a skóre 25:3, což dělá průměr 3.5 branky. Tým bývalého vynikajícího hráče Roberta Prosineckiho má skóre 17:14 a průměr 3.9 gólů na zápas. V tomto utkání půjde hlavně o prestiž a o pobavení fanoušků.

Italové možná nastoupí v lehce kombinované sestavě, ale i tak bude kvalita na jejich straně. Domácí drží na svém hřišti již dva roky trvající sérii neporazitelnosti a snaží se hrát hodně ofenzivní fotbal. V minulém vzájemném utkání se radovala Itálie 2:1 a minimálně tři branky očekávám i tentokrát. Sázka na 2.5 gólu a více je ohodnocený kurzem 1.90.

Bitva o Londýn

Další bitva o Londýn nás čeká již tuto neděli. Domácí Arsenal klesá tabulkou ke dnu jako Titanic a momentálně se nachází na ostudné jedenácté příčce, tedy pouze šest bodů nad pásmem sestupu. Změna trenéra nezafungovala a Kanonýři čekají na výhru od začátku prosince.

Číst článek »

Jak vzniká kurz v sázení?

Většina sázkařů si myslí, že rozumí sportu, může na něj sázet a ještě vydělávat. Jenže dnes už to není zdaleka o tom, jestli se v tomto odvětví pohybujete a určitému sportu rozumíte. Nejdůležitější roli hraje matematika a to je důvod, proč i já mohu dávat úspěšné tipy. Víte vůbec, jak vzniká kurz? Připravila jsem si menší článek, který vám na tuto otázku odpoví. Kurzy a matematika je pro sázkové kanceláře to nejdůležitější. Bookmaker si nejdříve musí analyzovat celý zápas

Číst článek o sázení »