Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií.

V posledním kole se Nerazzurri předvedli proti Barceloně v lepším světle, ale pohořeli na neproměnění vyložených příležitostí. Těsné vedení, které Inter získal na začátku zápasu, zlikvidoval přesnou trefou Suarez a stejný hráč těsně před koncem utkání druhým gólem také rozhodl. Borussia po úvodní bezbrankové remíze s Barcelonou získala v dalším kole tři body za výhru na Slavii.

Pokud předvede podobně koncentrovaný výkon i na stadionu Giuseppe Meazza a dokáže eliminovat nebezpečí v podobě Romela Lukaku, nemusí odjíždět z Milána s prázdnou. Ve žlutočerném dresu se opět vyplatí sledovat milionového mladíka Jadona Sancha, který bude trápit obranu Interu svou rychlostí. Věřím, že Borussia uhraje s Interem minimálně bod, a proto sázím na neprohru hostů v kurzu 1.78.

Česko – Kanada

Zápas Česko – Německo nám vyšel, ale musíme si přiznat, že to bylo trápení. Němci měli dokonce více vyložených šancí. Kdyby je dokázali proměnit, výsledek mohl být klidně opačně. Na kdyby se ale nehraje a naštěstí se naši hoši v samotném závěru rozstříleli.

Číst článek »

Sázení na nižší soutěže

Když si otevřeme nabídku sázkových kanceláří, každý den nalezneme stovky kurzů na všechny možné sporty a jiné příležitosti. Doba jde vpřed a sází se už téměř na vše. Jaké mám zkušenosti se sázením na nižší soutěže nebo méně známe sporty? V následujících řádcích si řekneme, proč se to nevyplatí. Pokud sázíme na nižší soutěže, největším problémem je jednoznačně motivace hráče. Ti si většinou takové turnaje dotují ze svých kapes a i při úspěchu z nich vyjdou na nule. Je

Číst článek o sázení »