Třetí kolo Ligy mistrů nám ve skupině F přinese zajímavou bitvu mezi Interem Milán a německým gigantem z Dortmundu. Domácí Inter se nachází ve svízelné situaci, kdy ze dvou zápasů získal zatím pouze jeden bod za úvodní remízu se Slávií.

V posledním kole se Nerazzurri předvedli proti Barceloně v lepším světle, ale pohořeli na neproměnění vyložených příležitostí. Těsné vedení, které Inter získal na začátku zápasu, zlikvidoval přesnou trefou Suarez a stejný hráč těsně před koncem utkání druhým gólem také rozhodl. Borussia po úvodní bezbrankové remíze s Barcelonou získala v dalším kole tři body za výhru na Slavii.

Pokud předvede podobně koncentrovaný výkon i na stadionu Giuseppe Meazza a dokáže eliminovat nebezpečí v podobě Romela Lukaku, nemusí odjíždět z Milána s prázdnou. Ve žlutočerném dresu se opět vyplatí sledovat milionového mladíka Jadona Sancha, který bude trápit obranu Interu svou rychlostí. Věřím, že Borussia uhraje s Interem minimálně bod, a proto sázím na neprohru hostů v kurzu 1.78.

Kurzové sázení baví i ženy, tipují lépe než muži?

Téměř každý, kdo se dnes o něco snaží, se stane terčem nějakých primitivů. Osobně nikdy nereaguji na články nebo komentáře, protože dobře vím, že média zkreslují a nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Svět je místem nekonečných možností, proto raději něco buduji sama, než abych se s někým hádala. Každý má dnes svou pravdu a já věřím, že hloupé lidi život potrestá sám. Tím se dostávám k zajímavému článku, který si jen málokdo přizná. Jaký je

Číst článek o sázení »