Dnes se podívám na mou oblíbenou Serii A v Itálii a na zápas Juventus vs. Bologna. Ráda se přehrabuji v číslech a není tomu jinak ani u dnešního tipu. Kurz na výhru domácích je nízký, takže si myslím, že vás 1.40 neuspokojí, proto volím ještě jinou sázku.

Při dnešním hledání jsem narazila na zápas, kde je jasně vidět, že Bologna na Juventus neumí! Z posledních třinácti vzájemných zápasů vyhrál Juventus dvanáct a v devíti případech nedostal ani branku.

Co tedy doporučuji za sázku? Buď si můžeme vybrat vítězství v handicapu, kde je kurz už o něco vyšší. Líbí se mi také sázka, že Juventus dá branku v obou poločasech. Nechám na vás, co si vyberete, ale myslím, že to toto jsou hodnotné tipy.

Placené tipy, jak poznat podvod?

Není sázkaře, který by neslyšel o placených tipech. Na internetu je mnoho stránek, které tuto službu nabízí. Jenže to většinou není tak růžové, jak se ve skutečnosti prezentuje. Pokud se rozhodnete investovat do placených tipů, poradím vám, jak nenaletět podvodníkům a nevyhodit peníze z okna. Stránka, která nabízí placené tipy, může sice vypadat skvěle, ale pořád to neznamená, že dostanete službu, kterou očekáváte. Jedná se o sázení a nic není jisté, ale co také v dnešní době je? Jistota

Číst článek o sázení »