Další bitva o Londýn nás čeká již tuto neděli. Domácí Arsenal klesá tabulkou ke dnu jako Titanic a momentálně se nachází na ostudné jedenácté příčce, tedy pouze šest bodů nad pásmem sestupu.

Změna trenéra nezafungovala a Kanonýři čekají na výhru od začátku prosince. Jedinou útěchou je setrvání v Evropské lize pro jarní vyřazovací boje. Chelsea už také pamatuje lepší časy, ale mladý kádr a nezkušený trenér Frank Lampard je omluvenkou pro nevyrovnané výkony.

Co se těmto týmům nedá upřít, to je útočné pojetí. Na domácí straně září Aubameyang, za Chelsea válí Abraham. Oba mají slušnou formu a střílí góly s lehkostí. V posledních třech vzájemných zápasech padlo jedenáct branek a sázka na góly bude opět správnou volbou. Věřím, že se dočkáme minimálně 3 branek v kurzu 1.86.

Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín

Německá Bundesliga jako jediná prestižní soutěž na starém kontinentě pokračuje bez přerušení dále. Naši západní sousedé si nedělají z koronaviru velkou hlavu, a proto máme možnost vsadit si na zápas dvou týmů ze středu tabulky. Lépe postavený Hoffenheim hostí Hertu Berlín, která na

Číst článek »

Kurzové sázení a peníze

Pokud chcete být úspěšný sázkař, musíte vědět, jak nakládat s bankem, který si pro tuto velice těžkou formu přivýdělku zvolíte. Téměř každý, kdo se chystá sázet, vidí tento obor jako nejsnadnější formu přivýdělku. Nejrychlejší možná ano, ale nejsnadnější určitě ne. Znám několik lidi, které online kurzové sázení vycvičilo tak, že skončili na léčení. Peníze jsou v sázení to nejdůležitější, proto si musíme zvolit jasnou strategii a také takzvaný money management. Nikdy nezacházejte až tam, že by pro vás případná

Číst článek o sázení »