Další bitva o Londýn nás čeká již tuto neděli. Domácí Arsenal klesá tabulkou ke dnu jako Titanic a momentálně se nachází na ostudné jedenácté příčce, tedy pouze šest bodů nad pásmem sestupu.

Změna trenéra nezafungovala a Kanonýři čekají na výhru od začátku prosince. Jedinou útěchou je setrvání v Evropské lize pro jarní vyřazovací boje. Chelsea už také pamatuje lepší časy, ale mladý kádr a nezkušený trenér Frank Lampard je omluvenkou pro nevyrovnané výkony.

Co se těmto týmům nedá upřít, to je útočné pojetí. Na domácí straně září Aubameyang, za Chelsea válí Abraham. Oba mají slušnou formu a střílí góly s lehkostí. V posledních třech vzájemných zápasech padlo jedenáct branek a sázka na góly bude opět správnou volbou. Věřím, že se dočkáme minimálně 3 branek v kurzu 1.86.

Smith – Couacaud, proč to sázím?

Dnes jsem si vybrala tip z Nottinghamu, kde uvidíme tenisový zápas Smith John Patrick – Couacaud Enzo. Můj tip je na prvně jmenovaného a v následujících řádcích sdělím, co mě k tomu vlastně vedlo. Pokud se podíváme na žebříček, Smith momentálně okupuje 231.

Číst článek »

Tipy na tenis – Wimbledon

Konečně je to tady. Po roce tu opět máme Wimbledon a já jsem si připravila několik překvapení a rad, které se vám mohou hodit. V první řadě chci oznámit, že každý den zkusím z tohoto skvělého turnaje vybrat jeden tip zdarma a také jeden premium tip. Tip zdarma bude mít většinou nižší kurz, uživatelům placené sekce pak pošlu ten vyšší. Přichází další zajímavý turnaj, který konečně okoření “okurkové” období. Protože miluji tenis a většina sázkařů také, pravidelně tento grandslam

Číst článek o sázení »